Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Link Kısaltma Servisi İle İlgili Beklentilerimiz

Metaren

Administrator
Yönetici
UGTR Projesi kapsamında, faaliyete geçen URL.Gen.TR sitemize üye kayıtları açıldı. Üye olmadan link kısaltma hizmetimizden yararlanabilir, tüm sosyal medya kanallarında paylaşım yapabilirsiniz.

urlgentr.jpg

Çok güçlü rakiplerin olduğu, hatta bizleri rakip olarak görmeyecekleri aşikar olan siteler var iken, neden URL.Gen.TR kullanılır? Daha doğrusu, URL.Gen.TR kullanılmalıdır?

Faaliyete geçirdiğimiz tüm sitelerde, kullanıcı deneyimine önem verdiğimizi siz değerli ziyaretçi ve üyelerimize hissettirdiğimizi ön görüyorum. Tüm projelerimizde olduğu gibi, UGTR Projemizde de kullanıcı çıkarlarını ön planda tutacağımızdan hiçbir kuşkunuz olmasın.

Oluşturduğunuz kısa linklerin yaygın kullanım alanlarında herhangi bir block işlemi görmeden kullanılabilmesi için gerekli altyapı çalışmalarımızın büyük bir kısmı tamamlandı. Oluşabilecek engelleme, geri plana atma sorunlarıyla ilgili ön hazırlıklarımızı da yaptık.

UGTR kullanıcılarının ve üyelik almadan link kısaltan kullanıcıların, herhangi bir problem yaşamadan paylaşımlarına devam etmesi tek temennimizdir ve üzerimize düşen vazifeleri yerine getiriyoruz. Sizler de ücretsiz üyelik alarak, rakiplerimiz tarafından sizlere sunulmayan detaylı trafik takip araçlarımıza erişebilir, planlamalarınızı geliştirebilirsiniz. Link ağaçları üretebilir, ürettiğiniz link aracını da ekstra kısaltarak özellikle Instagram gibi link paylaşımına izin verilmeyen içerik paylaşım sitelerinde, akılda kalıcı, hızlıca yazılabilir linkler üretebilirsiniz.
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.