Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Kullanıcılar WhatsApp'ta kendi kendilerine mesaj gönderebilecek

  • Konbuyu başlatan Tuğçe İçözü
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
T

Tuğçe İçözü

Misafir
İlk olarak ekim ayının sonunda beta sürümündeyken fark edilen Message Yourself (kendine mesaj at) özelliği kullanıcılara açılmaya başladı. Şirketin paylaştığı bilgilere göre, özellik önümüzdeki haftalarda iOS ve Android kullanıcılarına açılacak.

‘Message Yourself’ özelliği nasıl kullanılıyor?​


Dünya çapında tüm kullanıcılara açılması beklenen bu yeni özellik, kullanıcıların WhatsApp'ı bir not tutma aracı olarak kullanmasını kolaylaştırıyor.

Özellik kapsamında kullanıcılar, kendilerini kişiler listesinin en üst sırasında görecek. Kendi isimlerinin yer aldığı bağlantıya tıklandığında ise sohbet ekranı açılacak. Bu sohbet ekranı üzerinden kullanıcılar kendilerine mesaj gönderebilecek. Ayrıca kullanıcılar, istedikleri takdirde mesajı en başa tutturabilecek

Message Yourself özelliği ile Slack, Telegram ve Signal'de gördüğümüz kendine mesaj gönderme imkanı, kendini WhatsApp'ta da göstermeye başladı.

Son dönemde WhatsApp'ın baştan aşağı yenilenmeye başladığını söylemek mümkün. Kasım başında kullanıcılarla buluşan Topluluklar özelliğini, yeni anket özelliği takip etmişti. Kasım ortasında ise WhatsApp yeni işletme rehberi ve işletme aratma özelliği ile gündeme gelmişti.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.