Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Kriptrade Yeni Kampanyasını Tanıttı

  • Konbuyu başlatan Bilgehan Bilge
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Bilgehan Bilge

Misafir
kriptoblog_kriptotrade.jpg

Kriptopara borsası Kriptrade, yeni üyeleri için 1000 ₺ kazanma fırsatı sunduğu, ‘Ödül Yağmuru’ adını verdiği yeni kampanyasını tanıttı.Kampanya kapsamında hesabını doğrulayan kullanıcılara 10 Türk lirası değerinde USDT ve Kriptrade’in mobil uygulamasını indiren kullanıcılara yine 10 Türk lirası değerinde USDT hediye edileceği açıklandı.

Kampanya süresince hesap doğrulamasını yapıp, hesabına 250 Türk lirası yatıran kullanıcılar 10 Türk lirası değerinde, 1000 liralık işlem hacminde ise 20 Türk lirası değerinde USDT kazanacak.


Belirlenen işlem barajının her birinde katlanan ödülleri alan katılımcılar, 1 milyon liralık işlem hacmine ulaştıkları zaman 375 Türk lirası değerinde USDT’ye sahip olacak. Böylece, kampanyaya katılan kullanıcılar 1000 lira değerinde USDT kazanmış olacak. Eski üyeler de geçmişte gerçekleştirmedikleri işlem hacimlerini gerçekleştirirse, bu kampanyadan yararlanabilecek.

Ayrıca, kampanyaya arkadaşlarını davet eden kullanıcılar, her davet için 20 TL değerinde USDT kazanma şansına sahip olacak. Kriptrade’in kampanyası yıl sonuna kadar devam edecek.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Kriptrade Yeni Kampanyasını Tanıttı yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.