Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Para Borsası Binance, İrlanda’da Dördüncü Şirketini Açtı

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance’ın genel merkezi İrlanda olarak öne çıktı.
Çin’deki regülasyonlardan dolayı bir süredir genel merkez planı olduğu bilinen borsa; geçtiğimiz günlerde “Çok yakında genel merkezimizi açıklayacağız” açıklaması gelmişti. Borsanın genel merkezi İrlanda’da “Binance Exchange (Ie)” adındaki şirket oldu.

Geçen ay Binance, ülkede üç yeni şirket kurdu. Zhao, Reuters’a verdiği demeçte; İrlanda’nın genel merkez planlarında yer aldığını doğruladı ancak daha fazla ayrıntı vermemişti.Binance’in kurucu ortağı ve pazarlamadan sorumlu yöneticisi Yi He ise bu ayın başlarında genel merkez için Avrupa başta olmak üzere beş bölge tercih ettiklerini söylemişti.

CoinMarketCap verilerine göre kripto para borsası Binance, son 24 saatte 30 milyar dolarlık spot işlem hacmine ulaştı.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Kripto Para Borsası Binance, İrlanda’da Dördüncü Şirketini Açtı yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.