Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

KOZA Halı Bitrix24 CRM çözümleri ve uygulama yazılımları konusunda GLOBALNET’i tercih etti.

Theaa

Uzman Üye
Uzman Üye
60 yıllık halıcılık deneyimiyle büyüyen ve en iyi halıları dokumayı aile mirası olarak benimseyen KOZA Halı, CRM çözümleri ve uygulama yazılımları konusunda, Bitrix24 Türkiye Gold Partner’ı GLOBALNET’i tercih etti.

KOZA Halı Hakkında:
Dördüncü nesil yönetim kadrosuyla küresel başarılara imza atan, yerel tekstil endüstrisinde derin köklere sahip olan, 60 yıllık halıcılık deneyimiyle büyüyen KOZA Halı; düz dokuma iç ve dış mekan halılarının önde gelen üreticilerinden biridir.

GLOBALNET Bitrix24’e Değer Katan Hizmetler :
Bitrix24 Gold Partner ve Yetkili Eğitim Sağlayıcı GLOBALNET, Bitrix24 Cloud ve On-Premise kullanıcıları için kurulum, yapılandırma, süreç tasarımı, özelleştirme, otomasyon, entegrasyon, optimizasyon, veri transferi, eğitim, danışmanlık, yazılım geliştirme, sanal sunucu ve sürekli destek hizmetleri sunmaktadır.

Kaynak : Globalnet
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.