Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Knight Online Yeni Grafik Güncellemesi

Knight Online ile ilgili sizlere daha önce bilgi paylaşımı yapmıştım. Knight hakkında bilgi almak sahibi olmak için Oyun Tanıtım forumumuzdaki Knight Online Nedir? konumuzu inceleyebilirsiniz.

1624220019712.png

Oyun içi grafik kalitesi üretildiği yıllara göre kabul edilebilir seviyede olsa da, uzun yıllardır grafiklerinin kötü olduğu konusunda çokça olumsuz yorum alan Knight Online yeni grafik güncellemesi ile karşımızda. Resmi YouTube kanalından yayınlanan videoyu aşağıya ekliyorum. Oyunun son hali de, 2021 üretimi birçok oyundan kötü olmasına rağmen iyileştirme olduğu da aşikardır.

Ülkemizde popülarite oluşturmuş ve onbinlerce oyuncuya erişmiş en popüler MMORPG oyunlarından biri olan Knight Online resmi websitesinden üyelik alabilir, oyun dosyalarını indirebilirsiniz.