Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi: Eğitim ve Başarıda Öncü

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

speedz

Yeni üye
[COLOR=var(--fr-element-metin)]Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi [/COLOR][COLOR=var(--fr-element-metin)](KSTU), 2016 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde kurulmuş,eğitim ve araştırmaya odaklı, modern bir üniversitedir. Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi (KSTU), sunduğu kaliteli eğitim ve yenilikçi programlarının yanı sıra,öğrencilerine rahat ve keyifli bir ada yaşamı da sunmaktadır. Güzelyurt'ta bulunan modern kampüsü, Akdeniz'in muhteşem manzarasına ve sakin bir atmosfere sahiptir.[/COLOR]

KSTU, YÖK tarafından tanınmış bir üniversitedir ve programları uluslararası standartlara uygundur. Deneyimli ve alanında uzman bir akademik kadroya sahiptir. Öğrencilere modern, Kuzey Kıbrıs’ın en gelişmiş donanımlı laboratuvarlarına sahiptir ve araştırma imkanları sunmaktadır.
Başarılı öğrencilerine burs ve ödüller imkanı sunmaktadır.
Uygulamalı eğitime önem veren KSTU, öğrencilerinin teorik bilgileri pratiğe dökmelerine olanak sağlamaktadır.

Reklam

AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.