Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Karşılıklı Yorum Grubu Kurulması

Ruşen

Moderator
Yönetici
Günümüzün webmaster camiasındaki en büyük problemlerinden biri karşılıklı yorum diyebiliriz. Birçok webmaster tüm bilgi birikimini, özgün makaleler ile website üzerinden hizmet sunmakta bu çerçevede domain, hosting, yazılım, tasarım için büyük mali külfetlere katlanmakta ve zaman harcamaktalar.

Yöneticilerin verdikleri emeklerin karşılığını alabilmesi için arama motorlarında ön plana çıkması gerekiyor. Zira adwords reklamı ile ziyaretçi çekerek, gelen ziyaretçilerin reklam tıklamasını beklemek ve alt toplamda kazanç elde edebilmek imkansız!

SEO hakkında her ne kadar bilgiye sahip olunsa da, site içi seo ve site dışı seo çalışmaları dört dörtlük olarak tamamlansa bile içeriklerin değer kazanması zaman alabiliyor. Bu süreçleri hızlandırabilmenin ve organik ziyaretçi çekebilmenin en önemli yollarından birisi de konularınızın yorum alması.

@Metaren ile yaptığımız görüşmelerden de elde ettiğim bilgiye göre, webmasterlar kendi aralarında 25-30 bireylik gruplar kurarak karşılıklı yorum yapacak bir alt yapı oluşturması durumunda, sitelerinin ön plana çıkma ve içeriklerinin değerlenme süreçleri hızlanmaktadır.

MWTR forumunda karşılıklı yorumlaşabileceğiniz arkadaşlara erişim sağlamanız mümkün. Böyle bir talebe girmeniz durumunda herhangi bir çıkar ilişkisine girmeden sitelerinizi bizlerde yorumlayabiliriz. Benim şahsıma ait bir sitem yok, ama burada olmamızın da tek sebebi Metaren'e destek olabilmek. O yüzden sizde onun sitelerine yorumlar yazarak destek olabilirsiniz.

Başlıca aktif projeler; FWTR Projesi, SGTR Projesi, YBTR Projesi, TVGTR Projesi diyebiliriz.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.