Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kariyer Ortopedi - Protez, Ortez ve Ortopedik Tabanlık

griposter

Yeni üye
Katılım
14 May 2021
Mesajlar
33
Site Başlığı : Kariyer Ortopedi - Protez, Ortez ve Ortopedik Tabanlık
Site : Kariyer Ortopedi - Protez, Ortez ve Ortopedik Tabanlık
ad8ed0a71d588b5cc85d59d6d93cb38a.png


Ortopedik tabanlık bireyin yapılan ölçüm analizi ve yürüme analizleri sonucunda kişiye göre ayarlanan yük dağılımı sonucunda sağlıklı bir şekilde anatomik basmasını sağlaması adına üretilen tabanlık türüdür. Üretilen tabanlıklar kişiye özel yapılarak ihtiyaca göre sağlıklı hareket edilmesi sağlanmaktadır. Ayak sağlığı bedeniniz için önem taşımaktadır. Hareket kabiliyetiniz ayak sağlığına bağlı olduğundan her yaştan kişiler kullanımı uygun görülmektedir.

Ortopedik tabanlık genellikle yoğun tempo içerisinde iş hayatı olan kişilere yapılarak daha sağlıklı yaşam sunulması amaçlanmaktadır. Ev içi kullanım için terliklere konulurken, dışarıda ayakkabılara özel tabanlık yapılarak kullanılmaktadır. Kariyer Ortopedi ihtiyacınıza göre tespit sağlayarak ayak sağlığınız için gerekenleri yapacaktır. Sitemiz üzerinden randevu alarak ofisimize gelebilirsiniz. En uygun fiyat politikasıyla hareket ederek alanında öncü bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir.
 
Benzer konular Forum Tarih
X Website Tanıtım 0 36

Benzer konular

Reklam