Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Karamercanlar Şehirler Arası Nakliyat Firması

meyado

Yeni üye
Site Adı: Karamercanlar şehirler arası nakliyat
Site adresi: Karamercanlar Evden Eve| Konya Evden Eve Taşımacılık
Site İçeriği: Nakliyat/Lojistik

Şehirler arası nakliyatta en önde gelen firmalardan olan Karamercanlar gönül rahatlığı içerisinde taşınmanızı sağlıyor.

Ev taşıma işleminizi daha rahat ve doğru yapmanız için atacağınız adımlar hakkında bir yazı derledik. Gelin hep birlikte bu adımlara göz atalım.

Evden eve nakliyatta dikkat edilecek unsurlar:

Eşyalarınızı listeleyin: Taşınma işlemine geçmeden önce eşyalarınızı yerleştireceğiniz alanlara göre kolilere kaldırın ve kolilerin üzerine içinde ne olduğunu yazın, kırılacak eşyalar gibi.

Evden eve nakliyat firmasını seçin: Günümüzde pek çok insanın tercihi nakliyat firmaları aracılığıyla taşınmak oluyor .Böylece hem içiniz rahat ediyor, hem de fazladan yorulmanıza gerek kalmıyor. Seçtiğiniz nakliyat firmasının çalışanları, elinizi hiçbir şeye değdirmeden bütün eşyalarınızı paketliyor ve yerlerine yerleştiriyor. Burada dikkat etmeniz gereken seçtiğiniz firmadan emin olmanız.

Evden eve nakliyat sözleşmesi ve nakliyat sigortası yaptırın: Anlaştığınız nakliyat firmasıyla mutlaka bir sözleşme yaptırın. Zarar gören eşyalarınızı güvence altına almak için yaptıracağınız sözleşme ve sigorta sizin sıfır zararla taşınmanıza yardımcı olacaktır. Arada yazılı bir sözleşme olmadığı takdirde, emanet ettiğiniz eşyaların zarar görmesi durumunda nakliyat firmasından hiçbir hak talep edemezsiniz.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.