Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kanadalı Kevin O’Leary Dogecoin Yatırımı Kumardır

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Kanadalı işinsanı Kevin O’Leary; Dogecoin almak, Las Vegas’a gidip paranızı rulete koymak aynı şey gece rahat yatmak istiyorsanız fiat para satın alın” şeklinde yorum yaptı.
Özellikle BTC ve ETH başta olmak üzere kripto paralara yatırımlarıyla bilinen Kevin O’Leary; Amerikan televizyon kanalı CNBC’de çıktığı bir programda açıklama yaptı. Dogecoin’nin Elon Musk sayesinde boğa sezonuna damgasını vurgunu ancak DOGE yatırımının kumar olduğunu şu sözlerle belirtti; “Dogecoin’e para yatırmaya bile denemez. Las Vegas’a gidip kumar oynamakla, paranızı rulete koymakla Dogecoin almak arasında bir fark yok. Ben bunu yapmam ama yapanlar tabii ki olacaktır. Bence portföyün %5’iyle yapılabilir. Daha fazlası olmaz. Ben %5 ile de yapmam. Bunu yapanları da anlamam mümkün değil. Dogecoin’in bir değeri yok. Belki de bunu sadece eğlence olarak görmelisiniz”Ünlü işadamı, ekibiyle birlikte kripto paralara yatırım yaptıklarını da şu sözlele ifade etti; “Şirketlerimizin kripto paraya yaptıkları yatırımı, portföyün yüzde 10’una yükselttik. Bitcoin ve Ethereum’un yanında USDC de aldık. Bu anlamda derin bir araştırma içindeyiz. Yatırıma bir spekülasyon olarak bakmanız gerekir. Bir hisseye yatırım yaparken, şirketin yönetimine olan güveninizle o yatırımı yapıyorsunuz. Dogecoin’de bu yok. Herkesi uyarıyorum. Tüm yatırımlar spekülasyondur. Eğer yüzde 100 korunmak istiyorsanuz fiat para alın. Enlasyona maruz kalırsınız ve para kaybedebilirsiniz ama en azından gece rahat uyursunuz. Kripto paralar da dahil olmak üzere tüm yatırımlar spekülasyondur. Bu işe böyle bakmanız gerekir.”

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Kanadalı Kevin O’Leary Dogecoin Yatırımı Kumardır yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.