Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

JPMorgan, Kurum İçi Bitcoin Fonunu Yatırıma Açtı

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
CoinDesk’in haberine göre JPMorgan Chase’in özel bankacılık müşterileri; bu haftadan itibaren bankanın kendi içinde sunduğu hizmetlerden faydalanabilir.

İki farklı haber organına göre JPMorgan’ın, kripto para şirketi NYDIG ile iş birliği yaparak sunduğu hizmet; müşterilere özel pazarda bulabilecekleri en güvenli ve ucuz Bitcoin yatırım aracı olarak tanıtılacaktır.

Temmuz ayının sonunda, JPMorgan bankasının kendi uygulamasında yatırım hesabı bulunan herkese; Grayscale Bitcoin Trust gibi fonlara yatırım yapma imkanı sunduğunu bildirilmişti. Bu hafta başlayan hizmet ise yalnızca özel bankacılık müşterilerini kapsamakta.

Müşterilere sunulan Bitcoin fonu, borsa yatırım fonuna geçiş yapmak için kullanılabilecek. Öte yandan şimdiye kadar Bitcoin ETF’sini kurmak için yapılmış başvuruların hiçbiri kabul edilmemiştir. Öte yandan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunun (SEC) halihazırda incelediği başvurular arasında NYDIG’inki de var.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.