Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi iWallet, Birleşik Ödeme ve Hayhay’dan yatırım aldı

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Şirketlerin çalışanlarına yaptığı maddi yardımları ve performansa dayalı ödülleri tek bir cüzdanda toplayarak çalışanlara 20 binin üzerinde fiziksel ve online mağazada alışveriş imkanı sunan iWallet'ı ilk olarak geçtiğimiz yılın Temmuz ayında sizlere aktarmıştık.

Bugün edindiğimiz bilgilere göre 2008 yılında Harun Soylu tarafından kurulan iWallet, yeni bir yatırım aldı. iWallet tarafından aktarılan bilgilere göre yatırım, girişimin hakim hissedarı olan Birleşik Ödeme ve Hayhay’dan geldi. iWallet'a yapılan yatırımın finansal detayları ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadığını da ekleyelim.

Finans ve teknoloji entegrasyonunu sağlayarak dijital cüzdan olarak hayata geçirilen iWallet, esnek yan haklar dışında özel şirketlerin müşterilerini ödüllendirmesinde ve sosyal yardım hizmeti veren kurumların ihtiyaç sahiplerine ulaşması konusunda da hizmet veriyor.

81 ilde, 20 binin üzerinde harcama noktası ve online sitede 500 binin üzerinde ürünün alınabilmesini sağlayan uygulama, çalışanlara harcadıkça kazandırarak rakiplerinden önüne geçmeyi hedefliyor. iWallet'ın müşterileri arasında Samsung ve Yemeksepeti gibi önemli markaların yer aldığını da belirtelim.

İçinde bulunduğumuz dönemin dinamiklerini iyi okuyarak, günümüz ihtiyaçlarına yönelik finansal hizmetler sunan şirketlerinin kısa sürede geldiği noktadan ötürü çok mutlu olduğunu dile getiren iWallet Kurucu Genel Müdürü Harun Soylu, yatırım yapan Birleşik Ödeme’ye ve Hayhay’a ve bu süreçte emeği geçen tüm ekiplere teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Birleşik Ödeme’nin sunduğu fintech çözümleri ile iWallet arasında birbirini besleyecek bir sistem inşa ettiklerini belirten Birleşik Ödeme CEO’su İlker Sözdinler, Birleşik Ödeme’nin sadece Türkiye pazarında değil girdiği tüm pazarlarda iWallet’ı bir çözüm olarak sunacağını ve yeni pazarlara açılmasını sağlayacağını da paylaştı.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.