Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi İşçilerin yönetimi için hepsi bir arada çözüm sunan Connecteam, 120 milyon dolar yatırım aldı

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Yapılan araştırmalara toplam iş gücünün yaklaşık yüzde 80'ini masa başında çalışmayan işçiler oluşturuyor. Bu işçiler için oldukça kapsamlı bir yönetim çözümü geliştiren Connecteam, yeni bir yatırım aldığını duyurdu. Connecteam tarafından aktarılan bilgilere göre girişim, C serisi yatırım turunda 120 milyon dolar yatırım aldı.

Connecteam'in 120 milyon dolarlık C serisi yatırım turu Stripes ve Insight Partners'ın ortak liderliğinde gerçekleşti. Yatırım turuna Stripes ve Insight Partners haricinde ise Tiger Global, Qumra Capital ve O.G. Tech de katıldı. Connecteam'in yatırım sonrası değerlemesi resmen açıklanmasa da şirkete yakın kaynaklara dayandırılan bilgilere göre değerleme, 800 milyon dolar seviyelerinde.


Connecteam'in en son 2021 yılının Nisan ayında Avishai Abrahami, Eyal Ofer, O.G. Tech ve Insight Partners'tan 37 milyon dolar yatırım aldığını da hatırlatalım. Alınan 120 milyon dolarlık yeni yatırım ile birlikte Connecteam'in bugüne kadar aldığı toplam yatırım ise 158 milyon dolara ulaştı.

2014 yılında Amir Nehemia, Daniel Nuriel ve Yonatan Nuriel tarafından kurulan Connecteam'in sunduğu yönetim çözümü içinde halka ilişkiler araçları, GPS ile takip desteği, iletişim servisleri ve operasyon yönetimi çözümü de yer alıyor.

Başta perakende, sağlık hizmetleri, konaklama ve lojistik olmak üzere pek çok sektörde kullanılan Connecteam'in müşterileri arasında ise SodaStream, Foot Locker, McDonald’s ve Nike gibi önemli firmalar da bulunuyor. Connecteam'in 20 bini aşkın işletme tarafından kullanıldığını da belirtelim.

Pandemi döneminde de hızla büyüyen firmalar arasında yer alan Connecteam tarafından aktarılan bilgilere göre girişim, geçtiğimiz yıl gelir anlamında yüzde 400 oranında büyüdü.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.