Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım İnstagram Reklam Veremiyorum

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

pelarus

Yeni üye
Instagram reklam veremiyorum sorunu sosyal medya platformları arasında en sık kullanılan mecralardan olan Instagram kullanıcıları için önemli bir sorun olabiliyor. Sponsorlu gönderiler kapsamında ürün veya hizmet tanıtımı yapacak olanlar çeşitli reklamlar hazırlayabilmektedir. Ancak bazı durumlarda kullanıcılar reklam verme sorunu ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu türden sorunları çözmek için ise bazı yöntemler bulunuyor.

Instagram Reklamları Verememe Sorunları Neler?​

Instagram reklam veremiyorum sorunları farklı etmenlere bağlı olarak görülebilir. Yayınlanacak olan reklamlar genelde 24 saat içinde platform tarafından kabul edilir ve onaylanır. Ancak 24 saat içinde onay gelmemiş olan reklamların yayına alınması ise pek olanaklı değildir. Pek çok kullanıcı ise Instagram’a reklam verememe sorunlarına Facebook reklam ilkelerini takip etmediği için takılmaktadır. Özellikle ilkelerin yeteri kadar bilinmemesi doğru şekilde reklam yayınlamayı da olanaksız kılmaktadır.

Kaynak : İnstagram Reklam Veremiyorum(Kesin Çözüm 2022)

Reklam

AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.