Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

IBTR Instagram İstatistikleri Hakkında

Instagram Türkçe Destek platformumuz ile ilişkili konudur. Konunun bütünü Instagram.BBS.TR sitemizde yayınlanmıştır.

Metaren

Administrator
Yönetici

Instagram İstatistikleri Hakkında​


Instagram İstatistikleri, takipçileriniz hakkında daha fazla bilgi edinmenizi ve içeriklerinizin hedef kitlenizde nasıl performans gösterdiğini öğrenmenizi sağlar. Ayrıca gönderilerinizin ve hikayelerinizin performansını ve insanların bunlarla nasıl etkileşim kurduğunu görmek için her bir gönderinizin ve hikayenizin istatistiklerini ayrı ayrı görebilirsiniz. Instagram Uygulamasında profilinizden İstatistiklere erişebilirsiniz.

Profilinizdeki istatistikler sekmesinden görüntüleyebileceğiniz İstatistikler şunlardır:

  • İçerik: Bu kısım, gönderileriniz, hikayeleriniz ve tanıtımlarınızın istatistiklerini görüntülemenizi sağlar.
  • Hareketler: Bu kısım, Etkileşimler (profil ziyaretleri ve internet sitesi tıklamaları gibi) ve Keşif (içeriğinizi kaç kişinin gördüğü ve içeriği nerede buldukları) dahil olmak üzere profilinizdeki önemli istatistikleri görüntülemenizi sağlar.
  • Hedef Kitle: Bu kısım, takipçi sayınızdaki günlük veya haftalık artış dahil olmak üzere takipçileriniz ve hedef kitleniz hakkında daha fazla bilgi verir.

Sadece profesyonel hesaba geçiş yaptıktan sonra paylaştığınız gönderi ve hikayelerin istatistiklerini görürsünüz.

Daha fazla bilgi alın​The post Instagram İstatistikleri Hakkında first appeared on İnstagram Türkiye.

Okumaya devam et...
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.