Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

IBTR Instagram Hesap Dondurma Linki

Instagram Türkçe Destek platformumuz ile ilişkili konudur. Konunun bütünü Instagram.BBS.TR sitemizde yayınlanmıştır.

Metaren

Administrator
Yönetici
Sosyal medya platformları arasında tartışılmaz bir yere sahip olan Instagram’daki hesabınızı nasıl dondurabileceğinizi biliyor musunuz? Sizler için instagram hesap dondurma linkini aşağıda paylaştık.

Kullanıcılarını sürekli aktif tutmak ve platformu daha sık ziyaret etmelerini sağlamak için geliştirmelerine hız kesmeden devam eden Instagram’da hesap dondurmak neredeyse imkansız gibi. Aşağıdaki instagram dondurma linkini kullanmadan, üyelik ayarları üzerinden hesabı dondurmayı bulmak imkansız!!!

Instagram, aktif kullanıcı hesaplarının kapatılmasını istemediği için, hesap dondurma süreçlerini oldukça uzatmış olsa da, aşağıdaki link ile instagram hesabınızı dondurabilirsiniz.

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

Ziyaret edeceğiniz sayfada, hesabı dondurma sebebinizi girmeniz talep edilecektir.

hesap-dondurma.png

Instagram hesap dondurma seçenekleri ve hesap dondurma linki

Hesap dondurma sebebini belirttikten sonra, bir alt satırdaki kutucuğa mevcut şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Akabinde, hesabınız dondurulmuş olacaktır.

Konuyu dağıtmadan, bonus bilgi paylaşmamızda da fayda olacaktır.

Eğer hesabınızı geçici olarak dondurduysanız ve geçici süreliğine aktif edip, tekrar dondurmayı hayal ediyorsanız dikkat etmelisiniz. Çünkü dondurulmuş bir hesabı aktif ettikten sonra, 7 gün boyunca tekrar donduramazsınız. Çok kısa bir işim var, 3-5 dakika hesabı aktif edeyim, nasıl olsa tekrar dondururum mantığı ile hareket etmeden önce 7 gün aktif kalacağını unutmayın!


The post Instagram Hesap Dondurma Linki first appeared on İnstagram Türkiye.

Okumaya devam et...
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.