Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi İnsan kaynakları yazılımı idenfit, 1,5 milyon dolar yatırım aldı

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Bulut tabanlı insan kaynakları yazılımı idenfit'in Datassist'ten 6 milyon dolar değerleme ile yatırım aldığını geçtiğimiz Eylül ayında sizlere aktarmıştık. idenfit tarafından aktarılan yeni bilgilere göre girişim, 1,5 milyon dolar yatırım aldı.

idenfit'in 1,5 milyon dolarlık yatırım turu, Pragma Capital Partners (PCP) liderliğinde gerçekleşti. Yatırım turuna, Pragma Capital Partners haricinde ise Türkiye Kalkınma Fonu, Domino Ventures, StartersHub, Datassist, Ersoy Kiraz ve Barış Çakmakçı katıldı.

Paylaşılan bilgilere göre alınan 1,5 milyon dolarlık yatırım, şirketin uluslararası pazarlardaki büyümesi ve ürün platformunun geliştirilmesinin hızlandırılması için kullanılacak.

Hatırlatmak gerekirse idenfit, insan kaynakları yazılımıyla ön plana çıkıyor. A'dan Z'ye tüm İK süreçlerini tek bir platformda toplayarak insan kaynakları departmanlarının, zamandan tasarruf etmesini sağlayan idenfit, vardiya yönetimi, izin ve performans gibi İK süreçlerinin yönetilmesine odaklanıyor.

Yatırım özeline açıklamalarda bulunan idenfit kurucusu Nazım Onur Bayındır, küresel bir insan kaynakları ve iş gücü yönetim platformu oluşturulması yolunda büyük bir güç birliği yapmaktan mutlu olduklarını ve heyecanla çalışmalarını sürdüreceklerini dile getirdi.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.