Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Innovate21st Yatırım ve İvmelendirme Programı WorqCompany, Fintegre ve AgrioFinans girişimlerine yatırım yaptı

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Innovate21st Yatırım ve İvmelendirme Programı'nın ilk programında perakende ve gayrimenkul teknolojileri dikeylerine odaklanarak Pulpo AR, Park Palet ve Navlungo girişimlerine 450 bin dolar Seri A öncesi yatırım yaptığını geçtiğimiz yıl sizlere aktarmıştık.

İkinci programında ise ana tema olarak finansal kapsayıcılık ve finansal teknolojiler seçen Innovate21st, program sonunda 3 girişime yatırım yaptığını duyurdu. 15 Kasım’da anons edilen ikinci program olan finansal teknolojiler programına 100’ün üzerinde girişimin başvurduğunu da ekleyelim.

Edindiğimiz bilgilere göre Innovate21st Yatırım ve İvmelendirme Programı kapsayıcılık ve finansal teknolojiler programı kapsamında WorqCompany, Fintegre ve AgrioFinans girişimlerine yatırım yaptı. Innovate21st tarafından aktarılan bilgilere göre WorqCompany, Fintegre ve AgrioFinans girişimlerine 500 bin dolar Seri A öncesi yatırım yapıldı.

Fintegre: Birçok dikeyde aktif olarak faaliyet göstermekle beraber temelinde teknolojiye erişebilirlik ve alım gücünü artırmaya yönelik POS finansmanı sağlayan girişim, 2018 yılında kuruldu.

Agriofinans: Tarımsal üretim ve değer zinciri finansmanını yeniden tasarlayan tarım odaklı bir finansal teknoloji girişimi olan Agriofinans,Akıllı Kontrat Teknolojisi ile Tarım ve Gıda üretiminde tüm tarafların Nakit, Girdi, Üretim ve Veri akışlarını yönetiyor.


WorqCompany: KOBİ ve girişimler için kuruluş işlemleri, ofis çözümleri, finansal raporlama ve muhasebe danışmanlığı, hukuki danışmanlık, pazarlama ve insan kaynakları gibi tüm profesyonel servisleri tek bir kaynaktan alabilecekleri yeni nesil hizmet platformu.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.