Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi iCloud+ için iki yeni plan: 6TB ve 12TB saklama alanları

  • Konbuyu başlatan Gözde Ulukan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
G

Gözde Ulukan

Misafir
Apple'ın geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği Wonderlust etkinliğinde iPhone 15 ailesinin ve yeni Apple Watch'ların yanı sıra bazı ek özelliklerle de tanışmıştık. Bunlardan biri de Apple cihazları için ekstra saklama alanı sunan iCloud+ ile ilgiliydi. Etkinlikte, iCloud+ için 6TB ve 12TB saklama alanlarına sahip iki yeni planın aktif edileceği belirtilmişti. Şimdi ise bu planlar aktif ve satın alınabilir hale geldi.

Globalde 6TB ve 12TB için ücretler sırasıyla aylık 29.99 ve 59.99 dolar. Ülkemizde ise döviz kuru nedeniyle ücretler 6 TB için 899.99 TL ve 12 TB için 1799.99 TL olarak belirlenmiş.

6TB ve 12TB çok fazla saklama alanı gibi görünse de yeni planlar, iPhone 15'in yükseltilmiş 48MP ana kamerasından tam olarak yararlanmak isteyenler için faydalı olabilir.

Her bir iCloud+ planı, tarama etkinliğini üçüncü taraflardan gizleyen VPN benzeri bir hizmet olan Private Relay'in yanı sıra tekliflere, haber bültenlerine ve diğer hizmetlere kaydolurken kullanabileceğiniz rastgele e-posta adresleri oluşturarak gerçek e-postanızı gizlemenizi sağlayan Hide My Email hizmetini de içeriyor. iCloud+ ayrıca iCloud e-posta alanınızı kişiselleştirmenize ve uçtan uca şifrelenmiş güvenlik görüntülerini saklamanıza da olanak tanıyor.

Aile Paylaşımı özelliği ise, tüm iCloud+ planlarının bir aile grubundaki en fazla beş kişiyle paylaşılmasına olanak tanıyor. Bu şekilde evdeki herkes iCloud+'ın premium özelliklerine erişebiliyor.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.