Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Horizon Chase Turbo Oyunu Nedir? Fiyatı Ne Kadar? Ücretsiz İndir

Horizon Chase Turbo Ne Kadar?​

Genel satış fiyatı 39 TL olan Horizon Chase Turbo, dünyanın en büyük oyun pazarlarından E-pic Games tarafından ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. 1 Haziran 2021 tarihine kadar, EPic Games resmi websitesine üye girişi yaparak, aşağıdaki linkten oyunu hesabınıza ücretsiz olarak alabilirsiniz. Kampanya sonrası ürün tekrar 39 TL'den satılmaya devam edecektir.


Horizon Chase Turbo, 80'lerin ve 90'ların büyük hitlerinden ilham alan bir yarış oyunudur. Eğlencenin sınırsız hız limitleriyle klasik arcade oyununu yeniden yaratıyor. Tam gaz devam edin ve keyfini çıkarın!


Oyun GeliştiricisiAQUIRIS
Oyun YayımcısıAQUIRIS
Yayınlanma Tarihi15 Mayıs 2018
Oyun TürüAraba Yarışı, Bağımsız
PlatformWindows

Horizon Chase Turbo​

KLASİK ARCADE YARIŞÇILARA ÖDÜL​

Horizon Chase Turbo, 80'lerin ve 90'ların harika hitlerinden ilham alan bir yarış oyunudur: Out Run, Top Gear (SNES), Rush ve diğerleri. Klasik atari oyununu yeniden yaratır ve size sınırsız eğlence hız limitleri sunar.

Titanların Savaşı

ESKİ OKUL KANEPE DOSTLUKLARI​


Horizon Chase Turbo, tüm gece boyunca bir kanepede oturan en iyi arkadaşlarınızla oynamanın nostaljisini kurtaran Çok Oyunculu Bölünmüş Ekran modu sunar.

kovalayanlar

16-BİT GRAFİKLER YENİDEN KEŞFEDİLDİ​


Horizon Chase Turbo, çağdaşlığından vazgeçmeden geçmişten ilham almıştır. Görünen çokgen ve ikincil renk estetiği benzersiz bir atmosferle sonuçlanır.

elektrik

MUHTEŞEM Ufuklar​


Horizon Chase Turbo'da, güneşin batışını izleyerek, yağmura, kara, volkanik küllere ve hatta şiddetli kum fırtınalarına karşı karşıya kalarak aracınızı olağanüstü yerlerde kullanacaksınız.

eski zaman

BARRY LEITCH, EFSANE​


Klasik atari yarış oyunları Lotus Turbo Challenge, Top Gear (SNES) ve Rush'ın müziklerinin arkasındaki efsanevi besteci Barry Leitch'in müzikleri.

ANA ÖZELLİKLER​

  • 4K çözünürlüklü grafikler
  • 4 oyuncuya kadar inanılmaz eski tarz bölünmüş ekran çok oyunculu
  • Tonlarca içerik: 12 Kupa, 48 Şehir, 111 parkur, 33 Kilidi Açılabilir Araba ve 12 Yükseltme
  • Çevrimiçi Rekabetçi Hayalet Modunda arkadaşlarınıza meydan okuyun
  • Adınızı Arkadaşların ve Küresel Liderlik Tablolarına ekleyerek Tarih Yapın
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.