Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Her çocuk fark edilmeyi hak eder! [Sponsorlu İçerik]

  • Konbuyu başlatan Webrazzi
  • Başlangıç tarihi
W

Webrazzi

Misafir
“Bugünün çocuklarını dünün yöntemleri ile eğitirsek yarınlarından çalarız” diyen John Dewey’ kulak veriyor ve çocuklarımızın hak ettiği değere ulaşabileceği bir dünya inşa etmek amacıyla fark edilebilecekleri bir dünya yaratmaya çalışıyoruz.

İkbal ışıklarımızın, geleceğimizi inşa edecek olanların, çocuklarımız olduğunu çok iyi biliyor ve onları her koşulda desteklemeyi sürdürüyoruz.

Yarınımızın mimarları olan çocuklarımıza inanıyor, onlara güveniyor ve her ortamda onlara gülümsemeye çalışıyoruz. Onların bağımsız birer varlık olduğunun bilincinde olarak onlara saygı duyuyoruz.

Ülkemizin dört bir tarafında kaliteli eğitimden yoksun olan her bir çocuğumuzun bu eksikliğini kendi çocuklarımızın eksikliği gibi görüyor ve bu hayalle çıktığımız yolda kendimizi 11 yıldır hiç yorulmamış hissediyoruz.

“Her çocuk fark edilmeyi hak eder!” isimli yeni filmimizi aşağıda izleyebilirsiniz.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.