Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Handan Kim Ki?

Handan

Moderator
Yönetici
CV doldurmayı hiçbir zaman beceremedim, belki de bu yüzden kurumsal bir firmada çalışmıyor olabilirim ;)

Facebook üzerinden gelir elde etme ümidiyle yaptığım birkaç araştırma sonucunda @Metaren ile tanıştık. Hesabımdaki takipçi sayısı biraz fazla olduğu için sitelerinin tanıtımlarını yapmam karşılığında gelir elde edebileceğimi belirttiler. Anlaştık.

Zaman zaman kendi işlerini yapalım diye Wordpress'i de öğrettiler. Birkaç Metaren Projesinde editör olarak hizmet alıyorum ayrıca reklam iş birliğimizi gayet sağlıklı şekilde yükselttik. Ekibin reklam ağında birçok arkadaş ile de tanışmamıza vesile oldu.

Ben burada kendimi tanıttıp @Metaren'i mi övdüm anlamadım :devilish:

Küçük esnaf olarak reel sektörde barınamıyoruz. Kadın girişimci olarak e-ticaret sektörüne girmeyi hedefliyorum. Nasipse yakında kendi şirketimi açıp e-ticaret hayatıma da girmiş olacağım.

Metaren

Administrator
Yönetici
Çok ayıp, her şey paraymış gibi anlatmışsın 😇

Şaka bir yana ekibimize olan katkın gerçekten azımsanamayacak düzey de ve sürekli olumlu düşünmen sayesinde birçok pes etmeyi planladığımız projemizi devam ettirme kararı aldık.

MWTR Moderatörlüğün hayırlı olsun 😘