Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Gri Saç Rengi Modelleri

  • Konbuyu başlatan Serap KAYA
  • Başlangıç tarihi
S

Serap KAYA

Misafir
Gri saç rengi modelleri son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz saç rengi modellerinden. Eski zamanlarda olsa boyatması pek mümkün olmayan ve ton bakımından iddialı görüntüsüyle bu zamandaki gençlerin ilgi odağı haline gelen gri saç renkleri gerek tonundan gerekse kazandırdığı görünüm açısından son zamanların en dikkat çekici modelleri listesinde yer aldı.

Dikkat Çekici Gri Saç Modelleri

Dikkat Çekici Gri Saçlar

Gri saç rengi denince aklımıza grinin binlerce modelini getirebiliriz. Gri saç renkleri son zamanların en parlak saç dönemini ortaya çıkartarak saçlarını özgür biçimde kullanmak isteyen kullanıcılar için moda haline gelmiş bulunuyor.

Kısa Gri Saç

Kısa Gri Saç Modelleri

Balyaj olarak da uygulanan gri renkler saç uçlarında ve aralarda da yerini alıyor.

İlgili Link: Siyah Saç Modelleri

Gri tonlarının ilk başında yer alan küllü gri tonu havalı bir görünüm kazandırarak kullanıcılarına cool bir tavır sergilemelerinde yardımcı oluyor. Tenlere göre yapıldığında saçın sahibine özgüven ve farklı bir hava katıyor.

Esmer tenlilerde ombre veya balyajlı gri tonları saçlarına çok yakışmakla kalmıyor girdikleri her ortamda dikkatleri üstlerine alıyorlar.

Gri Saç

Gri Saç Modelleri

Dikkat Çekici Gri Saçlar


Atkuyruğu gri saç rengi saçın doğal görünmesini amaçlayarak küllü gri saçların ortaya çıkmasını sağlıyor. Daha etkili görünmesi için yanlardan bir tutam bırakabilirsiniz. Yarım topuz gri saçlar küt bir kesim ile birleştiğinde ortada çok hoş bir görüntü oluşmasını sağlıyor. Aynı zamanda saç sahibinin havasına hava katıyor. İlgili Link: Bakır Ombre Saç Modelleri

Gri Saç Renkleri Nelerdir

Gri Saç Renkleri

Küllü gri ombre saçlar ile saçlarının sadece uçlarını boyatarak elde edebileceğiniz bu güzel ve özel model tarzını yansıtmana yardımcı olacaktır. Metalik küllü gri saçların ile her zaman havalı olmaya hazırsın. Parlak renkleri ile dikkatleri çeken metalik grileri çok beğenerek kullanacağından eminiz. Kendi saç renginin üstüne uygulayabileceğiniz gri renkli balyaj ile de güç sizde. Daima havalı ve canlı görünmek istiyorsanız bu saç modellerini denemeni tavsiye ederiz.

Kaynak : AlemiKadın
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.