Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Grayscale, Metaverse Projelerinin Trilyon Dolarlık Olacağını Öngörüyor

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Grayscale araştırma raporuna göre Metaverse kullanıcı sayısı 1,5 yılda 10 kat arttı.
Grayscale raporunda, Metaverse evreninin mevcut oranda gelişmeye devam etmesi halinde gelecek yıla kadar trilyon dolarlık bir endüstri haline geleceği düşünülüyor. Öte yandan Metaverse koinleri günden güne artış gösteriyor.

Rapor, Metaverse’in erken aşamada olmasına rağmen eğlence ve emlak sektöründe nasıl popüler hale geldiğini not ediyor. Metaverse, Facebook’un Web 2.0 için yapılana oldukça benzer Web 3.0’ın anahtarı olacaktır.Raporda; “Web 2.0 mobil internet, interneti nasıl, nerede, ne zaman ve neden kullandığımızı değiştirdi. Buna karşılık, bu, iş modellerimizi, kültürümüzü ve politikamızı değiştiren kullandığımız ürünleri, hizmetleri ve şirketleri değiştirdi. Web 3.0 Metaverse de aynısını yapma potansiyeline sahip.” şeklinde açıklama yapıldı.

Web 3.0 tabanlı ekonomi şimdiden trilyon dolarlık bir endüstri haline geldi. Facebook gibi kuruluşların eksiksiz bir markalaşma revizyonu yapmasının temel nedenlerinden biri.

Metaverse ekim ayında tüm zamanların yeni yüksek seviyeleri yükseldi. Daha sonra düşüş trendlerine karşı bağışıklık gösterdi. Decentraland (MANA), birçok ünlünün ilgisini çeken ve New York’taki bazı lüks dairelerden daha yüksek olan 2.45 milyon dolar değerinde sanal mülkün son satışını gören en popüler tokenlardan biridir.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Grayscale, Metaverse Projelerinin Trilyon Dolarlık Olacağını Öngörüyor yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.