Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Google Trends'i En Çok Kullanan İller

Ruşen

Moderator
Yönetici
Google arama motorundaki sorgulara göre dataları analiz etmemizi sağlayan ve düzenli makale ve bildirimleri ile birçok önemli sorguyu bizlere ücretsiz sunan Google aracı, Google Trends'ten birkaç saat önce bahsetmiştim. Google Trends ile ilgili konumu incelemeyi ihmal etmeyin.

Bu konuda, Google Trends üzerinden yaptığım bir analizi sizlere paylaşmak istedim. Son 12 ay içerisinde Google üzerinden "Google Trends" araması yapan Türk kullanıcılar üzerinden bir analiz yaptım ve şaşırtıcı bir sonuç ile karşılaştım. Ülke genelinde Bartın şehirimiz Google Trends'i çok sık araştırmış ve diğer tüm şehirlerimizin ötesine geçmiş. Öyle ki, 14 şehirde diğer 67 şehre nazaran neredeyse hiç arama yapılmamış ve raporda sıfırı çekmiş oldular.


1623955810152.png
 
Benzer konular Forum Tarih
Ruşen Google Trends 2 837

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.