Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Google Play, 2021 yılının en iyi oyun ve uygulamalarını açıkladı

A

Arden Papuççiyan

Misafir
Geçtiğimiz yıllarda hem Google Play'in hem de App Store'un açıkladığı en iyi oyun ve uygulamaları sizlere aktarmıştık. Bugün resmi blogu üzerinden bir paylaşım yapan Google, Google Play'de 2021 yılının en iyi oyunlarını ve uygulamalarını açıkladı.

Google Play kullanıcılarının oylamalarına göre 2021 yılının en iyi mobil uygulaması Paramount+ oldu. Ülkemizde aktif olarak hizmet vermeyen Paramount+ uygulaması temelinde Netflix benzeri bir platform. Yılın en başarılı oyunu ise 2021 yılında pek çok reklam kampanyası ile karşımıza çıkan Garena Free Fire MAX oldu.
Kullanıcılarının oylamalarının haricinde 13 kategoride kendi en iyilerini de belirleyen Google Play, yılın uygulaması olarak Balance, yılın oyunu olarak ise Pokémon UNITE oyununu seçti. Google Play tarafından seçilen uygulamaların ve oyunların tamamını aşağıda bulabilirsiniz.
Uygulama kazananları​

Yılın en iyi uygulaması​

Yılın en iyi iyilik uygulamaları​

Yılın everyday essentials uygulamaları​

Yılın en eğlenceli uygulamaları​

Yılın saklı mücevherleri​

Yılın kişisel gelişim uygulamaları​

Yılın en iyi tablet uygulamaları​

Yılın en iyi Wear uygulamaları​

Yılın en iyi Google TV uygulamaları​

Oyun Kazananları​

Yılın en iyi rekabetçi oyunları​

Yılın oyunu değiştirenleri​

Yılın en iyi bağımsız oyunları​

Yılın en iyi Pick Up & Play oyunları​

Yılın en iyi tablet oyunları​


Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.