Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Bilgi Google İşletmeme Yorum Artırma Yöntemi

İçerik bilgilendirme amaçlıdır.

Metaren

Administrator
Yönetici
Firma tanıtımları için websitelerden backlink paketleri almak, sosyal medya ve Google Ads üzerinden reklam yayınlatmak tabii ki etkili yöntemlerdir. Potansiyel müşterileriniz, firmanız hakkında bilgi sahibi olurlar. Ancak, firma hakkında bilgi sahibi olan kişiler firmanızın yorumlarını merak eder, güvenilirlik seviyesini Google Benim İşletmem platformundaki yorumlarınız üzerinden değerlendirir.

Google İşletmenize pozitif yorum ve 5 yıldız almak için bazı çalışmalar yapmanız gerekebilir. Zira, sorun yaşayan müşterilerin neredeyse %60'ı sizi çeşitli platformlarda şikayet eder. Ama memnuniyet yaşayanların sadece %0,7 gibi bir oranda olumlu geri dönüş alırsınız. Bu oranında büyük çoğunluğu doğrudan sizinle iletişime geçerek memnuniyeti belirtirler. Google İşletmem gibi platformlarda şirketinize dair tecrübelerini yayınlamak için çaba göstermezler.

Rakipleriniz eş, dost, akrabalarından mağazasına olumlu mesaj ve 5 yıldızlı değerlendirme paylaşmasını talep ederek sizin önünüze rahatlıkla geçebilir. Sizlerin de aynı yöntem ile olumlu değerlendirme oranınızı artırmanız tabii ki mümkündür.

Bu konu altında Google İşletmem linkini paylaşan tüm üyelerimiz birbirine karşılıklı olumlu yorum göndererek destek olabilirler. Değerlendirme yaptıktan sonra, üyeye mesaj atarak kendi firmanıza yorum yapmasını talep edebilirsiniz.

* * * Dikkat * * * 3 farklı üyemiz tarafından, "Değerlendirme ilettim, kendi şirketime mesaj yazılmasını talep ettim ancak 1 haftadır benim işletmeme yorum yapılmadı" şeklinde şikayet gelirse yorumunuz silinir.

Reklam

AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.