Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Google Adsense Onayı Almak İçin 3 Önemli Adım !

Ruşen

Moderator
Yönetici
Süper bir siteye ve trafiğe sahipsiniz ancak para kazanmıyor musunuz? Neden Google AdSense yayıncı başvurusunda bulunmuyorsunuz?

Google AdSense, site ve uygulama sahiplerinin, reklam yayınlayarak para kazanmasını sağlayan bir platformdur. Google Ads (Google AdWords) üzerinden reklam verenleri karşılayan Google, kendi platformlarının yanı sıra AdSense programı üzerinden yayıncılık başvurusu yapan sitelerinde gelir elde etmesine olanak sağlamaktadır. Bu yazımızda, Google AdSense ekibi tarafından yayınlanmış ingilizce bilgi paylaşım videosunu paylaşacağım. İngilizcenizin iyi olmasına gerek yok, alt yazıları açın ve Türkçe Altyazılı şekilde videoyu sonuna kadar izleyin!


AdSense hesabınızı onaylatmak için bu işlemleri yapmanız gerçekten yeterli olacaktır! Hesabınız onaylandıktan sonra, 70 TL biriktirip, ödeme yönteminizi ve adresinizi onaylatmanız gerekecektir. Aylık ödeme yapan Google tarafından AdSense gelirinizin 200 TL'yi aşması durumunda, hakkedişiniz hesabınıza aktarılacaktır. Herhangi bir ödeme talebinde bulunmanıza gerek olmayacaktır.
 

Theaa

Uzman Üye
Uzman Üye
Güzel içerik, bu kuralları yerine getiren siteler için daha fazla ayar veya işlem gerekmiyor. 👍
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.