Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Google Adsense Onayı Almak İçin 3 Önemli Adım !

Ruşen

Moderator
Yönetici
Katılım
15 May 2021
Mesajlar
151
Süper bir siteye ve trafiğe sahipsiniz ancak para kazanmıyor musunuz? Neden Google AdSense yayıncı başvurusunda bulunmuyorsunuz?

Google AdSense, site ve uygulama sahiplerinin, reklam yayınlayarak para kazanmasını sağlayan bir platformdur. Google Ads (Google AdWords) üzerinden reklam verenleri karşılayan Google, kendi platformlarının yanı sıra AdSense programı üzerinden yayıncılık başvurusu yapan sitelerinde gelir elde etmesine olanak sağlamaktadır. Bu yazımızda, Google AdSense ekibi tarafından yayınlanmış ingilizce bilgi paylaşım videosunu paylaşacağım. İngilizcenizin iyi olmasına gerek yok, alt yazıları açın ve Türkçe Altyazılı şekilde videoyu sonuna kadar izleyin!


AdSense hesabınızı onaylatmak için bu işlemleri yapmanız gerçekten yeterli olacaktır! Hesabınız onaylandıktan sonra, 70 TL biriktirip, ödeme yönteminizi ve adresinizi onaylatmanız gerekecektir. Aylık ödeme yapan Google tarafından AdSense gelirinizin 200 TL'yi aşması durumunda, hakkedişiniz hesabınıza aktarılacaktır. Herhangi bir ödeme talebinde bulunmanıza gerek olmayacaktır.
 

Theaa

Member
Uzman Üye
Katılım
14 May 2021
Mesajlar
82
Güzel içerik, bu kuralları yerine getiren siteler için daha fazla ayar veya işlem gerekmiyor. 👍
 

Benzer konular

Reklam