Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Glassnode Açıkladı: Kaos Dolu Bir Hafta Başlıyor

  • Konbuyu başlatan Buğra Töge
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Buğra Töge

Misafir
Glassnode_kriptoblogu

Glassnode, haftalık raporunda Bitcoin’deki sert düşüşü değerlendirdi. Verilere göre Bitcoin ayı sezonunun ” en derin ve karanlık” dönemine girdi.Zincir üstü veri platformu Glassnode, Bitcoin fiyat hareketlerini incelediği haftalık raporunda yatırımcılara kötü haberi verdi. Verilere göre popüler kripto para birimi ayı sezonunun en karanlık dönemine girdi. Uzun dönemli yatırımcıların bile zarar ettiği belirtiliyor.

Bitcoin, 2022 yılının en düşük seviyelerini gördü. Fiyatı 23 bin doların da altına düşen Bitcoin ayı sezonunun en kötü zamanlarını geçiriyor. Glassnode raporunda kaos döneminin başladığını belirtti. Raporda da belirtildiği üzere Bitcoin 31 bin 600 dolarlık başlangıç fiyatının altına düştü ve son bir yıldır en düşük seviyeyi gördü. Piyasadaki etkiler nedeniyle Bitcoin son 11 haftanın 10’unu kırmızı mum ile kapattığı belirtiliyor.


Kripto para piyasasının kaos dolu bir haftaya giriş yaptığını belirten raporda uzun dönemli yatırımcıların dahi zarar etmeye başladıkları belirtiliyor.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Glassnode Açıkladı: Kaos Dolu Bir Hafta Başlıyor yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.