Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Gezi Rehberi Temaları Türk ve Yabancı Siteler Arasında Neden Fark Var?

Ruşen

Moderator
Yönetici
Gezi rehberi sitesi açmak istiyorum. Tasarım konusunda Türk tema üreticileri ile yabancı tema üreticilerinin çok farklı tasarımlara sahip olduğu aşikar. Peki ama bunun sebebi nedir?

Türk toplumu olarak gezi rehberi siteleri ile ilgili ziyaretçi olduğumuz sitelerin tasarımlara alıştığımız için belirli bir beklentim var. Kendi sitemi açmak içinde yeni yeni çabalar içerisindeyim. Hani amacım şehir rehberi falan değil, sadece birkaç gün için gidilecek şehirde gezilmesi gereken yerleri anlatacağım konular ve resimler paylaşacağım.

Konu içeriği, yani konu gösterim sisteminde yabancı siteler çok daha başarılı gözüküyor. Ama ana sayfa için aynı şeyi söyleyemiyorum. Yabancı yapımcılar tarafından satışa sunulan hiçbir wordpress gezi rehberi teması tatmin edici değil.

Sitemi ziyaret edecek olan kişilerinde ana sayfayı görür görmez siteden çıkmasını istemiyorum. Yani etkileyici ve ziyaretçiyi tutucu bir tasarıma sahip olmak istiyorum.

MWTR üyelerinden gezi rehberi tavsiyesi rica ederim.
 
Benzer konular Forum Tarih
Metaren Wordpress 0 438

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.