Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

GastroClub’dan yeni nesil mobil ödeme uygulaması ve dijital cüzdan: GastroPay

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Restoran sektörünün sadakat platformu olan GastroClub’ı ilk olarak 2012 yılında sizlere aktarmıştık. Şirketin yeni çözümlerinden olan GastroPay ise yeni nesil mobil ödeme uygulaması ve dijital cüzdan olarak karşımıza çıkıyor.

GastroPay’in kurucu ortakları ise Gizem Oral ve Çağlar Karataş. Yaklaşık 1 yıl içinde geliştirilen GastroPay, şu an için 11 kişilik bir ekip tarafından yönetiliyor. Geçtiğimiz Haziran ayında aktif olarak kullanıma sunulan GastroPay, Türkiye’nin 39 şehrinde yeni ödeme çözümü olarak kullanılıyor.

GastroClub’ın çatısı altında kullanıcı ve restoranlara yeni ödeme çözümü olarak sunulan GastroPay, restoran sektöründe yüz yüze ödemelerde kullanılan dijital cüzdan uygulaması olarak hizmet sunuyor. GastroPay kullanıcılarının anlaşmalı olduğu yüzlerce restoranda hızlı bir şekilde, fişe, faturaya ve kredi kartına dokunmadan telefonlarından güvenli mobil ödeme yapmalarını sağlıyor.


GastroPay sayesinde kullanıcılar bozuk para taşıma, ATM’ye uğrama ve nakit taşıma derdinden de kurtulmuş oluyor. Ayrıca anlaşmalı restoranlarda GastroPay ile yapılacak ödemelerle hesabın yüzde 40’a varan kısmının geri kazanılmasının sağlandığını da paylaşalım.

Geçtiğimiz Haziran ayında kullanıma sunulan GastroPay, kısa süre içinde 45 bini aşkın kullanıcıya da ulaştı. GastroPay içinde Midpoint, Happy Moons, Cookshop, Kırıntı, Welldone, KFC, Kahve Dünyası, Plus Kitchen, Bisquitte, Pizza Lazza ve Wagamama başta olmak üzere 1000’i aşkın restoran bulunuyor.

Temelinde tüm cüzdan uygulamaları ile rakip konumda olan GastroPay, kullanıcılarını kazandırdığı TL puanlar üzerinden ayda 10 TL Puan Hizmet Bedeli alıyor. Eğer kullanıcının birikmiş puanı yoksa herhangi bir kesinti veya tahsilat ise gerçekleşmiyor. Dilerseniz GastroPay uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.