Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto FTX’in CEO’su Piyasadaki Düşüşü Değerlendirdi

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
FTX-in CEO-su Piyasadaki Düşüşü Değerlendirdi

Kripto para borsası olan FTX’in CEO’su Twitter hesabı üzerinden piyasadaki düşüşü değerlendirdi.

Kripto para borsası FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried, Rusya-Ukrayna krizinin kripto para piyasasının fiyat performansına hangi yönde etki edebileceğine dair fikirlerini paylaştı.

Kripto Para Piyasasında Düşüş​


Bitcoin (BTC), Rusya’nın günün erken saatlerinde Ukrayna’ya karşı harekete geçmesi ile birlikte düşüşe geçti. Bitcoin gün içinde 34.350 dolar fiyat seviyelerine kadar geriledi. Kaydettiği son fiyat hareketlerinin ardından 35.100 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.

Bitcoin’deki düşüş, kripto para piyasasına da düşüş yönlü bir ivme kazandırdı. Çoğu altcoin yüksek oranlarda değer kaybetti. Ethereum (ETH) ise 2.300 dolar fiyat seviyelerine geriledi.

FEX CEO’sunun Düşüş Hakkındaki Yorumları​


FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile kripto para piyasasındaki düşüşü yorumladı.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda kripto para piyasasındaki düşüşü yorumladı. Bankman-Fried, Rusya-Ukrayna krizi dolayısıyla Bitcoin’deki bu düşüşün bir sürpriz olmadığını ifade etti. Ayrıca bölgedeki gerilimin piyasada bir nakit sıkışıklığı yarattığını, bunun da geleneksel ve kripto piyasalarında satışlara yol açtığını belirtti.
Bankman-Fried, bu durumun ilerleyen dönemlerde BTC‘nin bölgedeki yatırımcılar adına bir alternatif olabileceğini dolayısıyla da kripto para piyasasındaki bu düşüşün bir alım fırsatı sunabileceğini ifade etti.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!FTX’in CEO’su Piyasadaki Düşüşü Değerlendirdi yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.