Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Freelance Grafik Tasarımcı

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

aleynayesim

Yeni üye
gvxpt9z.jpg

Site Adı: Online Tasarım Sitesi | Şahan Design

Site Adresi : www.sahandesign.com

Site İçeriği & Amacı :

Şahan Design profesyonel tasarıma ihtiyaç duyan işletmelerin site üzerinden hizmet satın alabildiği, her siparişte puan kazanabildiği ve bu puanları indirim kuponuna dönüştürebildiği online tasarım sitesidir. Grafik tasarım alanında 10 yılı aşkın tecrübesi ve yeteneği ile kendi web sitesi Şahan Design’da hizmetlerini sunmaya devam eden freelance grafik tasarımcı Abdullah ŞAHAN, markaların tasarım projelerinde çözüm ortağı olmayı sürdürüyor.

Siz de işletmeniz için logo tasarımı, afiş tasarımı, sosyal medya yönetimi gibi onlarca konuda profesyonel bir tasarımcıyla çalışmak istiyorsanız ilk siparişe özel 50 TL indirim avantajıyla markanızı ve müşteri potansiyelinizi arttıracak tasarımlara sahip olabilirsiniz. Daha fazla bilgi için site adresine tıklatabilirsiniz.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.