Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Francis Suarez Çinli Madencileri Miami’ye Davet Etti

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Bitcoin’e pozitif tutumuyla bilinen Miami belediye başkanı Francis Suarez; Çin’de yatırım altında çalışan madencileri Miami’ye çağırdı!

CNBC’ye konuşan Suarez, Bitcoin ve diğer kripto paraların madenciliği konusunda destek vermek için elektrik maliyetlerini azaltmaya çalıştıklarını söyledi. Ayrıca, şehrin ciddi bir nükleer güç kullanım potansiyeli olduğunu da belirtti. ABD hükümetinin 1.9 trilyon dolarlık destek paketini açıklamasından sonra Bitcoin ve Ethereum yatırımlarına fırsat tanımaya başlayan Miami belediye başkanı; şehrin temiz ve ucuz bir enerji kaynağı olarak nükleer enerjiye de güvendiğini vurguladı.

Miami’de saatlik kilovat elektrik maliyetinin ortalama 10.7 cent olduğu açıklandı. Ülke ortalamasında ise 13,3 cent olduğu belirtildi. Çünkü Miami şehri elektriğin bir bölümünü nükleer santralden alıyor. Ancak Suarez tüm bu planların bir günde tamamlanamayacağını söyledi. Francis Suarez, “Bir madencilik tesisi kurmak, veri merkezi kurmaya benzer. Bunlar da bir günde olacak işler değil.” dedi.

Genel yargı kripto paraların devletlere karşı bir oluşum olduğu yönünde. Ancak Suarez bu yoruma katılmıyor. Suarez’e göre devletler kripto paraları bitirmeye çalışmadı. İnsanlar bu evreni keşfetmeye çalıştıkları için çok büyük ilgi gösterdiler. Bu sektör ile insanların yaşamının değişebileceğini düşünen Suarez; Miami için de çok önemli düşünceleri olduğunu açıkladı.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.