Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fenerbahçe Üçüncü Çeyrekte FB Token Kârını Açıkladı

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Ağustos ayında Fenerbahçe Token’ın ($FB) arzını gerçekleştiren Fenerbahçe; pazartesi günü yaptığı açıklamaya göre yılın üçüncü çeyreğinde 471.2 milyon dolar gelir elde etti.
Geçtiğimiz yıl aynı dönemde 31.2 milyon lira zarar açıklayan Fenerbahçe, 1 Haziran-31 Ağustos arasında 255.5 milyon dolar net kâr elde ettiğini açıkladı.

Borsa İstanbul’da işlem gören Fenerbahçe taraftar token hisseleri; ağustos ayında kripto para borsası Paribu üzerinden arz edildi. Ön satışından ise 268.5 milyon lira gelir elde ettiğini açıklamıştı.FB, bu dönem için 471.2 milyon lira hasılat açıklayarak, bir önceki sezona göre 120 milyon lirayı yaklaşık dörde katladı. Üçüncü çeyrekte 37 milyon liralık net kâr elde eden Galatasaray ile birlikte dört büyük kulüp arasında kârda olan kulüplenden biri oldu.

2020 yılının şubat ayında ise taraftar tokenını Socios.com uygulamasında arz eden Galatasaray; mayıs 2021 tarihinde yaptığı açıklamaya göre kulübe bir sezonda 100 milyon liranın üzerinde gelir üretti.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Fenerbahçe Üçüncü Çeyrekte FB Token Kârını Açıkladı yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam