Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Fenerbahçe Token’ın İlk Yakımı Bugün Gerçekleştiriyor!

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
2021 yılının ağustos ayında Fenerbahçe ’nin arz edilen taraftar tokenı için ilk yakım işlemi bugün gerçekleşecek.
Fenerbahçe’nin resmi hesabından yapılan açıklamaya göre 2046’ya kadar maksimum 190.7 milyonluk arza ulaşacak. FenerbahçeToken’ı ilk kez bugün 15 Ekim tarihinde kesintiye gidilecek.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Ethereum blokzincirinde üretilen FenerbahçeToken’ın toplam arzının bu yakım işlemleri sonucunda 100 milyon adede kadar düşürüleceğini belirtildi.FenerbahçeSK tarafından kararlaştırılan yakım işlemleri; futbol, basketbol ve voleybol alanlarındaki galibiyetlere, şampiyonluklara ve Avrupa başarılarına göre belirleniyor. Ayrıca yakım işleminin boyutu da 1.907.000 adede kadar çıkabileceği ifade edildi.

Taraftar etkileşiminin artırılması, kulübün geleceğinde daha aktif rol oynaması ile geliştirilen FenerbahçeToken, ağustostaki ön satışında kulübe 268.5 milyon lira gelir sağladı.

Bu hafta üçüncü çeyrek sonuçlarını açıklayan Fenerbahçe üSK, 1 Haziran-31 Ağustos döneminde 257 milyon lira net kâr elde etti.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Fenerbahçe Token’ın İlk Yakımı Bugün Gerçekleştiriyor! yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.