Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto FC Barcelona, WhiteBIT ile Ortaklık Anlaşması İmzaladı

  • Konbuyu başlatan Batuhan Dursun
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Batuhan Dursun

Misafir
fc-barcelona.jpg

Dünyaca ünlü futbol takımlarından FC Barcelona ve WhiteBIT, yeni bir küresel ortaklık anlaşmasına imza attı.

Barcelona’nın, bugüne kadar sponsorluk anlaşmalarıyla ilgili olarak net bir tutumu vardı. Ancak bu tutumuna artık son vermiş gibi görünüyor. Uzun yıllar formasında yalnızca UNICEF’in logosunu taşıyan takımın artık gövde sponsoru Spotify. Katalan kulübünün yönetim kurulu, kripto sektörünü daha önce “spekülatif ve riskli” olarak isimlendiriyordu. Bu yılın başlarında kripto şirketlerinin sponsorluklarına sıcak bakmamışlardı ancak şimdi sürpriz bir iş birliği geldi.

FC Barcelona ve WhiteBIT Anlaşma Yaptı


FC Barcelona ve WhiteBIT ortaklık anlaşması imzaladı ve platform 30 Haziran 2025’e kadar (üç sezon boyunca) kulübün resmi kripto para borsası ortağı olacak.

Bu ortaklık ile birlikte kulübün uluslararası anlamda genişlemesini pekiştirmek ve hem saha içinde hem de dışında bir ölçüt olarak kalmak amacıyla Barça’nın ticari stratejisini geliştirmektedir. WhiteBIT, kadın ve erkek futbol takımlarının yanı sıra basketbol, hentbol, gibi branşlarda da ortaklık hakları elde edecek.

Son olarak her iki kuruluş hakkında halk arasında farkındalık oluşturmak ve Barça taraftarlarıyla daha yüksek etkileşim sağlamak için borsanın logosu maç günlerinde Spotify Camp Nou‘daki LED ekranlarında yer alacak.

Son dakika gelişmelerimizi, Websitemizden, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

FC Barcelona, WhiteBIT ile Ortaklık Anlaşması İmzaladı yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.