Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

FC Barcelona, NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürecek!

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
FC Barcelona hazırladığı NFT koleksiyonu, Ownix tarafından geliştirilerek kasım ayının son haftasında piyasaya sürülecek.
FC Barcelona, taraftarlarıyla bağlarını güçlendirmek için yeni bir NFT koleksiyonu çıkaracağını duyurdu. Açıklamalara göre FC Barcelona’nın NFT serisi; 26 ulusal lig ve 5 UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonluğundan görüntüleri içerecek. Yanı sıra 122 yıllık tarihe sahip olan kulübün 95 zaferinin görüntüleri NFT olarak taraftarlarla paylaşılacak.

Ownix CEO’su da konu hakkında şu şekilde açıklamada bulundu; “Koleksiyonumuzu tüm FC Barcelona taraftarlarına erişilebilir halde tutacağız. Kesinlikle bir sınırlamamız olmayacak.”

Bu yıl NFT sektörü, taraftarları sürükleyici bir deneyim yaşatmak için yapılan çalışmalar hızlı bir şekilde benimsenmeye başladı. Dapper Labs, Sorare ve Socios gibi firmalar; dünyanın en iyi ligleri ile iş birliği yapmaya başladı.Sorare, kısa bir süre önce İspanya’nın 1. ligi olan La Liga ile anlaşma yaptı. Ayrıca Almanya’nın da 1. ligi Bundesliga ile anlaşma imzaladı.

Ownix CEO’su ise şu açıklamada bulundu; İlk 5 NFT, önümüzdeki birkaç hafta içinde tesislerde gerçekleştireceğimiz etkinlikten sonra çıkış yapacak. Lansmandan sonraki haftalarda diğer NFT’ler de satışa sunulacak. Bunun yanı sıra gelecekte, sınırlı sayıda üretilecek olan özel koleksiyonlar, açık artırmaya çıkarılacak.

FC Barcelona’nın başkanı Joan Laporta ise; FC Barcelona olarak böyle bir adım attığımız için çok heyecanlı ve mutluyuz. Taraftarlarımız ile daha fazla etkileşime girebilmek, bizim için çok önemli şeklinde açıklama yaptı.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!FC Barcelona, NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürecek! yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.