Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Fatih Yangın Merdiveni

alone

Kıdemli Üye
Yangın merdivenleri 2016 yönetmeliğine göre eski yöntem ile yani döner yangın merdiveni ile yapım yapılmamaktadır. Yangın merdivenlerinin mutlak ve katii olmak kaydı ile Z tarzı yangın merdiveni yapım ve montajı uygulanmaktadır. Kişiler kendi hususi mülklerine döner yangın merdiveni yaptırabilirler. Bu kamunun denetim edeceği bir mevzu olmamakla beraber bireylerin kendi zevkine kalmış hususi bir yapım sürecidir. Yangın merdiveni yapan firma olarak yaptığımız işlerde buna dikkat ederek yapım için uygun alan, mal sahiplerine tavsiye edilir. Geri kalan bölüm merdiveni imal eden firmada yani bizdedir. Yangın merdivenlerinde basamak genişlikleri ve yükseklikleri firma yönünden bilindik standart ölçüleri olan bir üründür. Eğer bir villada ikamet ediyorsanız, yangın merdiveninin demir kütlesi hoşunuza gitmiyor ise firmamız bu ürünü daha gösterişli ferforje olarak villanıza uygulamasını istemeniz halinde yaşam alanınızda en şık yangın merdiveni imalatı yapılacaktır. Ferforje yangın merdiveni oldukça şık ve gösterişli olduğu için mekanlarınızda göz önünde dikkat çekecek en şık yapı olarak öne çıkacaktır.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.