Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

FWTR Facebook’ta Sayfa Oluşturma Püf Noktaları

Facebook Türkçe Destek platformumuz ile ilişkili konudur. Konunun bütünü Facebook.Web.TR sitemizde yayınlanmıştır.

FWTR RSS

Moderator
Milyonlarca Facebook sayfası hali hazırda yayında iken, yeni Facebook sayfası oluşturma zorlu bir süreçtir. Platformda sayfanızın yer edinebilmesi için çokça emek sarf etmeniz gerekir.

Günümüzde yerel işletmelerin 10’da 6’sı, internette var olmanın uzun vadeli başarı için mecburiyet olduğunu belirtiyor. İnternet dünyasında yer edinmeyen işletmelerin ise, ciddi anlamda zorlanacağını belirtiyorlar.

1. İşletmenizin adı ve açıklaması​


Sayfanızın adı için işletmenizin adını veya insanların işletmenizi aramak için kullanabileceği başka bir adı kullanın. İnsanlara işletmenizin faaliyetlerinden bahsetmek için Hakkında kısmını kullanın.

2. Bir profil fotoğrafı ve kapak fotoğrafı​


İşletmenizi en iyi temsil eden fotoğrafları seçin. Çoğu işletme, profil fotoğrafı olarak logolarını kullanmayı tercih eder. Kapak fotoğrafı için mağazanızın veya ürünlerinizin bir fotoğrafını ya da mevcut pazarlama kampanyanızdan bir fotoğrafı seçin.

Görsel boyutlarını öğrenin

3. İnsanların gerçekleştirmesini istediğiniz eylem​


Sayfa ziyaretçilerinizi, sitenize gitmek veya mağazanızı telefonla aramak gibi bir eylem gerçekleştirmeye yönlendiren bir eylem çağrısını Sayfanızın en üst kısmına ekleyebilirsiniz. Bunu sadece birkaç tıklamada yapabilirsiniz.

The post Facebook’ta Sayfa Oluşturma Püf Noktaları appeared first on Facebook Türkiye.

Okumaya devam et...
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.