Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

FWTR Facebook SMM Panel Hizmetleri Nedir?

Facebook Türkçe Destek platformumuz ile ilişkili konudur. Konunun bütünü Facebook.Web.TR sitemizde yayınlanmıştır.

FWTR RSS

Moderator
Sosyal medya olarak nitelendirilen kavramın maksadı nedir? Yani sosyal medya denince aklınıza ne geliyor? Bu soruların cevabı yüzlerce farklı seçenek barındırıyor. Bu konumuzda sizlere Facebook takipçi hizmeti ile ilgili detaylı ve temel bilgiler vermeye çalışacağız. Ama öncelikle ilk iki soruyu birkaç farklı cevap ile açıklamamızda fayda olacaktır.

Toplumların eğitim seviyesi, gelenek görenek gibi kültürel mirasları bile bu soruların cevaplarında farklılıklar olmasına sebebiyet vermektedir. Aslında sosyal medya platformları, gündelik hayatımızda yaşadıklarımızı paylaştığımız, hızlı ve sadece internet bağlantısı ile kolay iletişim sağlayabildiğimiz, yenilikleri takip edebildiğimiz website ve mobil uygulamalardan oluşur. Ancak, günümüzde sosyal medyanın ticari ilişkiler üzerindeki anlam ve önemli ciddi mesafeler katetmiştir.

Benzeri İçerikler

Sosyal medya platformlarında fenomen olmak, gelir elde etmenin bir anahtarıdır. Tabii ki her şey gelir elde etmekle de sınırlı değil. Ego tatmini için çeşitli sosyal medya hizmetine ihtiyaç duyanları da azımsamamak gerekir. Facebook SMM Panel hizmeti ile ilgili içeriğimize giriş yapalım, ilerleyen başlıklarda da tekrar buralara döneceğiz. Umarım keyifle okuyacağınız ve gerekli bilgilere ulaşabileceğiniz bir içeriğin girizgahından sıkılmadınız : ) .

Facebook SMM Panel Hizmetleri

1-) Facebook Beğeni Hizmeti
2-) Facebook Sayfa Beğeni Hizmeti
3-) Facebook Video Görüntülenme Hizmeti
4-) Facebook Takipçi Hizmeti
5-) Facebook 5 Yıldız Değerlendirme Hizmeti
6-) Facebook Canlı Yayın İzlenme Hizmeti
7-) Facebook İçerik Paylaşım Hizmeti
8 ) Facebook Yorum Hizmeti
9-) Facebook Yorum Beğeni Hizmeti

Yukarıda belirtmiş olduğumuz başlıkların dışında, anti çalışmalar için de hizmet verenler mevcut. Örneğin; hesabı şikayet etme gibi.

Kısaca, SMM Panelin ne olduğunu da belirttikten sonra Facebook beğeni hizmetinden başlayarak detayları açıklamaya başlayabiliriz. SMM Panel; Sosyal medya hizmet satışı yapılan sitelerin panel sistemine verilen isimdir.

Facebook Beğeni Hizmeti Nedir?​


Facebook’ta yapılan paylaşımların, yüksek beğeni sayısına sahip olması herkesi memnun eder. Kişisel hesaplar, blog / vlog hesapları veya ticari hesaplar gönderilerinin yüksek sayıda beğeni almasına önem verir. Beğeni sayısı yüksek olan içerikler Facebook öne çıkartma algoritmasını etkiler. Özellikle paylaşımın yapıldığı ilk 4 saat içerisinde görüntülenme sayısına oran ile yüksek beğeni sayısına yüksek olan içerikler keşfete düşme olasılığını artırır.

Eğer, paylaşımlarınıza beğeni hizmeti satın alırsanız içeriklerinizin algoritmayı kandırma olasılığını artırmış olursunuz. Böylece, hesabınızı organik yollar ile takibe alacak kişilere de ulaşabilirsiniz. Tüm bunların dışında, takipçilerinizde bir algı oluşur. İçerik beğeni sayısı yüksek ise, görüntüleyen kişileri de beğenmeye teşvik etmiş olursunuz.

Beğeni hizmeti satın alacak hesapların gerçekçilikten uzaklaşmaması tavsiye edilir. Eğer sayfanızı beğenen kişi sayısından çok daha fazlasında sadece bir gönderinize beğeni alırsanız, bu işlem hesabınızın askıya alınmasına varacak sonuçlar doğurabilir.

Facebook Sayfa Beğeni Hizmeti​


Sayfa beğeni hizmeti en popüler SMM siparişleri arasında yer alır. Çünkü, Facebook hizmeti satın almaya başlayan neredeyse tüm bireyler, öncelikle sayfa beğeni hizmetinden başlar. Sonrasında ise büyük kısmı yeni sipariş vermeyi bırakır ve bu oranın yükselmesine sebep olur.

Yüksek beğeni / takipçi sayısına sahip olan sayfalar doğal olarak güven vermeye başlar. Eğer beğeni sayısı düşük ise sayfanızı önerdiğiniz arkadaşlarınız bile sayfanızı beğenme butonuna basmaktan imtina edebilir. Bu sebeple sayfayı beğenen sayınızı hızla yükseltmek isteyebilirsiniz. Sayfa beğeni hizmeti satın almak amaçlarınıza ulaşmanızın ilk basamağını oluşturuyor olabilir.

Peki, sayfa beğeni hizmeti satın aldığı halde tatmin olmayanların başlıca hatası nedir? Hiç zaman kaybetmeden ve konuyu saptırmadan bu soruyu da yanıtlayalım. Bir çok hesap yöneticisi, binlerce beğeni alan sayfanın hızla organik büyüme göstereceğini düşünür ancak bu büyük bir yanılgıdır. Bir düşünsenize, yüzlerce hatta binlerce beğenisi olan bir sayfaya girdiniz ancak paylaşımlarda sadece bir kaç beğeni var. Bu durum, fake beğeni kasan sayfa olarak yakalandığınız anlamına gelir ve sayfanın ömrünü bitirir.

Sayfanızın takip edilmeye değer paylaşımlar yaptığını düşünüyorsanız çözüm basittir. Sayfa beğeni sayısı ile doğru orantıda, en azından son 4 paylaşımınız için içerik beğenme hizmeti satın almanız gerekir. Birkaç bir sayfa beğeni hizmeti alan ve son 4 paylaşımında 70’ten fazla içerik beğeni hizmeti alanların memnuniyet oranı yüksektir. Doğru bir matematik izleyerek her iki işlemi senkronize edip, olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Tabii ki gerçekten içerikleriniz takip edilmeye değer ise!

Facebook Video Görüntülenme Hizmeti​


Facebook Video görüntülenme hizmeti satın almak temelde çok risklidir. Sayfanızın reel büyüklüğüne göre hesaplama yapmanız gerekir. Eğer sayfanızı beğenenlerin büyük çoğunluğu fake hesaplardan oluşuyor ise, video görüntülenme sayısını düşük tutmanızı tavsiye ederiz.

Video içeriğinin izlenme sayısı, kuşkusuz ki organik ziyaretçilerinizin gözünde değer kazanmanızı sağlayacaktır. Ancak tek başına görüntülenme sayısı hiçbir anlam ifade etmez. Satın alınan video görüntülenme sayısı hizmeti sonucunda, yorum ve beğeni sayısının absürt oranda düşük olması tüm değerinizi düşürür.

Sahte video görüntülenme sayısı satın almak, shadowban ile karşılaşmanıza sebep olabilir. Yani herhangi bir ceza mesajı ile karşılaşmazsınız ancak videolarınız Facebook algoritması tarafından geri plana itilebilir. Sıklıkla karşılaşılan video görüntülenme hizmetine bağlı shadowban ‘ın ne yazık ki çözümü bulunmuyor. Organik kazancın artması için zamana ihtiyaç duyarsınız. Bu cezalandırma sistemine kapılmamak, cezadan kurtulmaktan çok daha kolaydır. Her şeyde olduğu gibi, Facebook video hizmeti satın alma sürecinde acelecilikten ve abartıdan uzak durmalısınız.

Video görüntülenme satın almanın bir diğer büyük riskini de açıklamadan geçmek istemiyorum. Satın alacağınız görüntülenme hizmeti mikrosaniyelik görüntülenmelere sebep olur. Yani algoritmaya göre, videonuzu izleyen kişi sayısı yüksek ancak, giren anında videoyu kapatmış gibi !! Yani ziyaretçilerin dikkatini çekmeyen, kazara açılmış bir video !

Facebook Takipçi Hizmeti​


Kişisel profil veya sayfalarınız için takipçi satın alabilirsiniz. Yüksek takipçi sayısının, yukarıda belirttiğimiz hizmetlere göre zararı oldukça düşüktür. Olumsuz sonuçlar ile karşılaşma ihtimaliniz, diğer işlemlerden çok daha düşüktür. Ancak, yanlış anlaşılmaya mahal vermek istemem. Belirttiğimiz durum, Facebook takipçi satın almanıza teşvik amaçlı değildir. Sadece, bilgilendirme amaçlıdır.

Yüksek takipçi sayısı, doğal olarak olumlu imaj sergilemenizi sağlar. Organik ziyaretçilerin de içerikleriniz ile etkileşimini artırır. Hatta diğer sosyal medya hesaplarınızın da incelenmesinde etkileyici rol oynar. Örneğin, Facebook’taki hesap isminiz Instagram veya Twitter‘da search edilir.

Takipçi satın almadan önce, verilecek hizmet sağlayıcısını değerlendirmelisiniz. Eğer bu hizmeti yabancı bir sağlayıcıdan alacaksanız genel itibariyle yabancı isimlerde takipçiniz olur. Herhangi bir fayda görmezsiniz. Ancak, Facebook Türk Takipçi Satın Almak ile ilgilenirseniz, daha verimli sonuçlar elde edersiniz.

Alacağınız takipçilerde bir çok platform sizlere seçenekler sunacaktır. Bot Facebook takipçisi, Yabancı Facebook takipçisi ve Türk Facebook Takipçisi gibi alternatifler kafanızı karıştırabilir. Tamamında fiyatlandırmalarda farklılık gösterir. Ekonomik olduğu için bot tercih etmeniz, hesapların bloke edilmesi sebebiyle hızla takipçi kaybetmenize neden olabilir. Yabancı takipçilerde ise Hindistanlı veya Suriyeli hesaplarında sizi takip edeceğini unutmayın. Türk takipçi hizmeti satın alındığında ise, bu hesabın sizi doğal olarak takip etmekten vazgeçebilme ihtimali her zaman mevcuttur.

Facebook Değerlendirme Puanı Hizmeti​


Facebook sayfalarının değerlendirme puanları oldukça önemlidir. Yüksek değerlendirme sayısı ve puanına sahip sayfalar, Facebook’un algoritmasını kandırmada büyük önem taşır. Hesabınız keşfete düşer, tavsiye edilen içerikler arasında yer alır.

Defalarca belirtmiş olduğum gibi, değerlendirme hizmeti satın almadan önce dikkatli olmalısınız. Sayfa beğenisi henüz üç haneli rakamlarda olan sayfalarda, çokça olumlu değerlendirme almış olması hiçte mantıklı değildir.

Ayrıca, değerlendirme yapacak hesabın kalitesi neredeyse her şeyden önemlidir. Bot hesaplar yerine, gerçek Türk hesap olarak nitelendirilen hizmet sağlayıcılarını tercih etmelisiniz. Profil resmi bulunan hesaplar tarafından değerlendirilmiş olmanız sayfanızın imajını artırır. Ancak, profil resmi bulunmayan yabancı bot hesaplardan alacağınız değerlendirmeler sizi geri plana itecektir.

Facebook Canlı Yayın İzleyici Hizmeti​


Eğer canlı yayın yapan bir kanala sahipseniz, bu hizmetin nimetlerinden faydalanmanızda fayda var. Açtığınız yayını izleyen kişi sayısı ne kadar yüksek ise, yayının tavsiye edilenler arasına çıkması hız kazanır. Sayfanızın da imajı yükselmiş olur. Dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise, geri dönüş yapmaları için talepte bulunurken dikkat etmeniz olacaktır.

Canlı yayın izleyicilerinizin büyük çoğunluğu izleyici hizmeti satın almanızdan kaynaklı ise, yayıncılardan talepte bulunmayın. Basitçe belirtmek gerekir ise, izleyicileri bir anket ile cevap vermeye teşvik etmeyin. Örneğin; 100 izleyiciniz var ve bu izleyicilerin 75’i satın alınan fake izleyicilerden oluşuyor. İzleyicilerinize, sizce birinci yolumu seçmeliyim yoksa ikinci yol mu? sorusunu iletirseniz, cevap verme ihtimali olan kişi sayısı sadece 25 ile sınırlı olacaktır. Düşük katılım, hesabınıza ve size verilen değerin kaybolmasına neden olabilir. Bunun yerine, yayını paylaşmaları konusunda talepte bulunabilirsiniz.


The post Facebook SMM Panel Hizmetleri Nedir? appeared first on Facebook Türkiye.

Okumaya devam et...
 

dvrzener

Yeni üye
Ben canlı yayın yapıyorum fakat facebook beğeni istatistiklerim düşük olduğundan mütevellit
canlı yayınlarım diğer yayıncıların arka planına düşüyor desem yanılıyor olmam. Sosyal medya
hizmeti alarak beğeni çekmek facebook beğeni hilesi yapmak yarar sağlar mı?
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.