Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Facebook, Instagram ve WhatsApp Ne Zaman Düzelecek – 4 Ekim

FWTR RSS

Moderator

Facebook, Instagram ve WhatsApp erişim problemi:​


Elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlarımız, tabletlerimiz ve laptoplarımız ile saatlerce zaman geçirdiğimiz Facebook, Instagram ve WhatsApp uygulaması yaşanan bir sorundan dolayı hata veriyor.

Uygulamalara ve websitesine erişimde, paylaşım yapmakta sorun yaşanıyor. Belli alanlarda erişim problemi bulunan sosyal medya ve mesajlaşma programlarına erişimin ne zaman düzeleceği konusunda bir bilgi bulunmuyor.

Güncelleme:​

1-) WhatsApp Açıklama Yaptı​


Bazı kişilerin şu anda WhatsApp ile ilgili sorunlar yaşadığının farkındayız. İşleri normale döndürmek için çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede güncelleyeceğiz. Sabrınız için teşekkürler!

Okumaya devam et...
 

Metaren

Administrator
Yönetici
#Güncelleme içerikleri Facebook.Web.TR sitesindeki konu içeriğine eklenmektedir. "Okumaya devam et..." linki üzerinden takip edebilirsiniz.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.