Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

FWTR Facebook Aktif Kullanıcı Sayısı Yükselişte!

Facebook Türkçe Destek platformumuz ile ilişkili konudur. Konunun bütünü Facebook.Web.TR sitemizde yayınlanmıştır.

FWTR RSS

Moderator
Meta INC firması bünyesindeki Facebook, yeniden popüler oldu. Şirketten açıklanan son 3 aylık veriye göre, 3 Milyar 800 Milyonun üzerinde aktif kullanıcı var. Dünya nüfusunun neredeyse yarısına tekabül eden bu rakama göre Facebook aktif kullanıcı sayısında ciddi artış olduğu gözler önüne serilmiş oluyor.

Facebook Neden Kullanıcı Kaybetti?​


Mark Zuckerberg’in ABD ve AB üyesi ülkelerin bir çoğunda defalarca yasal sorunlar yaşaması gündemden düşmedi. Veri sızıntıları, kullanıcı bilgilerinin arşivlenme süreçleri ve benzeri bir çok durumda. Facebook’un kan kaybetmesine neden oldu.

ab-veri-duzenleme-300x169.jpg


Rakiplerin gelişimi ve kullanıcı talepleri de Facebook’un geri planda kalmasına neden oluyordu. Ancak, yayınlanan raporlara göre yeniden etkileşim başladı.

Instagram ve TikTok’taki Reels özelliğinin Facebook’ta da yer edinmesi, Facebook’un tekrar popüler olmasına sebep olarak gösteriliyor.


The post Facebook Aktif Kullanıcı Sayısı Yükselişte! appeared first on Facebook Türkiye.

Okumaya devam et...
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.