Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Evden Eve Nakliyat Firması

Kalavun54

Yeni üye
Katılım
16 May 2021
Mesajlar
51
Site Adı: En Uygun | İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması - Eşya Taşıma
Site Konusu: İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında en uygun fiyatlarla parça eşya, ev taşıma, ofis taşımacılığı ve eşya depolama hizmeti veriyoruz.
Site Alt Yapısı: WordPress / Kurumsal

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz olan Kaplanlar Nakliyat, 2004 yılında Beylikdüzü nakliyat bölgesinde sadece bir nakliye aracı ile hizmet vermeye başlamış bir şirkettir. Aradan geçen yıllarla birlikte 15 araçlık filoya ve 45'in üzerinde uzman nakliyet kadrosuna ulaşan Kaplanlar Nakliyat, İstanbul şehrinin birçok ilçesinde hizmet veren profesyonel bir nakliyat şirketi haline gelmiştir. Ev taşıma, ofis taşıma, yük nakliyesi ve eşya depolama gibi alanlarda profesyonel şekilde hizmet veren şirketimiz, "Kandırılan her müşteri kaybedilen bir servettir" anlayışıyla hizmet vermektedir. Doğruluğu ve dürüstlüğü ön planda tutan şirketimiz, müşterilerine ve işine değer veren kurumsal bir şirkettir. 45 kişilik personel kadrosuyla istihdama da katkı sağlayan şirketimizin kadrosu alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Yine şirketimiz nakliye alanında en yeni teknoloji kullanarak, müşteri memnuniyetini sürekli olarak arttırmayı prensip haline getirmiştir. 2008 yılından bu yana parça eşya taşıma, ofis taşıma ve kamyon - kamyonet nakliye gibi hizmetleri de veren şirketimiz kendini sürekli olarak yenilemeye çalışmaktadır. Beylikdüzü ilçesinin yanı sıra şirketimiz Avcılar nakliyat hizmeti de vermektedir.

Şirketimiz sökülmesi gereken mobilyaları söküp yeni evinize dilediğiniz şekilde montajını yapmaktadır. Küçükçekmece nakliyat hizmeti de satın alabileceğiniz şirketimize ilgili bağlantıdan ulaşabilir, iletişim kanalları vasıtasıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kaplanlar Nakliyat olarak sizlere profesyonel şekilde yardımcı olmaktan gurur ve şeref duyarız.

Kaplanlar Nakliyat - En Uygun | İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması - Eşya Taşıma
 

Benzer konular

Reklam