Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

En Güzel Doğum Günü Mesajları

• Konbuyu başlatan Serap KAYA
  • Başlangıç tarihi
S

Serap KAYA

Misafir
En güzel doğum günü mesajları ile sevdiklerinizin özel gününü kutlayabilirsiniz. Onları hatırlamak güzel sözlerden bir buket yaparak hediye etmek mutlu edecektir. Doğum günleri kişilerin en özel günleridir. Bu günlerde hatırlanmak ve hediye almak kişiyi mutlu eder. Bunun için size özel olarak seçilen en güzel doğum günü mesajları arasından tercihlerde bulunarak gönderim sağlayabilirsiniz.

Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü

Varlığıyla içimizi ısıtan bizi besleyip büyüterek bugünlere getiren canım annecim/babacım doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllar. Yeni yaşın kutlu olsun.

Gece gündüz uyumayıp hasta olduğum zamanlarda başımda bekleyen annelerin en güzeli en tatlısı en bir tanesi iyi ki doğdun mutlu yıllar annecim. Yeni yaşında hep mutlu olman dileğimle. En güzel mutluluklar seninle olsun.

İlgili Link: En Güzel Can Yücel Sözleri

Aşkı sende buldum ben sadece seni sevdim bugüne kadar. Güneşim ayım gecem gündüzüm dünüm bugünüm yarınlarım canım eşim çocuklarımın biricik annesi iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yaşlara hep beraber.

Yalnız olduğumu hissettiğim zamanlarda ufacık bir sesinle mutlu olduğum en tatlı sabah uykum uyanmak istemediğim rüyaların prensesi sadece sende buldum ben aradığım huzuru mutluluğu. Asla vazgeçmem seni sevmekten bir an bile. Varlığıyla her gün içimi titreten canım sevgilim iyi ki doğdun mutlu yıllar. Daha nice mutlu beraber geçirdiğimiz yıllarımız olsun meleğim. Yeni yaşının sana mutluluk getirmesi dileğimle.

Doğum Günü Mesajları

Dosta Arkadaşa En güzel Doğum Günü Mesajı

Sadece tek bir gülümsemesiyle aşık olduğum yıllarımızı beraber geçirdiğimiz çocuklarımın babası evimin direği gemimin küreği seninle daha nice mutlu yıllar geçirmek dileğimle. Mutlu yıllar aşkım ? Doğum günün kutlu olsun iyi ki doğdun. Yeni yaşının sana istediğin bütün dilekleri getirmesi dileğimle.

İlgili Link: Yeğene ve Dedeye Güzel Sözler

İki kişi birbirini severse adı aşk olur. Daha adını bile bilmeden âşık olduğum gelecekteki mutlu yuvamızın minik kuşu bu güzel yaşının en tatlı güzellikleri seninle olsun. Mutlu yıllar iyi ki doğdun ve iyi ki benimsin.

Daha ufacıkken varlığı ile içimi ısıtan hayatımdaki yeri doldurulamaz olan canımdan bir parçam bir tanecik çocuğum minik kitap kurdum yeni yaşında ve daha sonraki yıllarda hep yanında olmak dileğimle. İyi ki doğdun yeni yaşın kutlu olsun. Mutlu yıllar.

Kaynak : AlemiKadın