Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Elon Musk ile DOGE’nin Kurucu Ortağı Arasında Gerginlik Devam Ediyor

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
Elon Musk ile DOGE-nin Kurucu Ortağı Arasında Gerginlik Devam Ediyor

Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin’in kurucu ortağı Jackson Palmer’a yönelik eleştirilerini daha da sertleştirdi. Tweet’inde Avustralyalı yazılımcının tek bir satır bile DOGE kodu yazmadığını iddia etti.Buna yanıt olarak ise Palmer, şimdi silinmiş olan bir Tweet’inde DOGE’a katkılarını içeren bir Github sayfasına link verdi.

Musk’ın başlıca destekçilerinden biri olan Dogecoin’in diğer kurucu ortağı Billy Markus, ne kendisinin ne de Palmer’ın başlangıçta bir şakadan başka bir şey olması amaçlanmayan projeye çok fazla katkıda bulunmadığını tweetleyerek gerilimi azaltmaya çalıştı.

Musk Markus’un alçakgönüllü davrandığını belirterek Markus’un mizah anlayışı ve ciddiyetsizliğinin Dogecoin’in popüler olmasına katkı sağladığını söyledi.

2015’te kripto para topluluğu karşısında hayal kırıklığına uğradığını ifade eden Palmer; geçen yıl Musk’ın başını çektiği Dogecoin çılgınlığının zirvesinde milyarderi “bencil bir dolandırıcı” olarak suçlamıştı.Kısa bir süre önce Elon Musk hakkında yerel bir dergiye röportaj veren Palmer; Musk’ın kodlama bilgisinin zayıf olduğunu iddia etmişti. Bu açıklaması Musk’ın gerçekten de sinirlerini bozmuşa benziyor. Musk, çocuklarının 12 yaşında bile Palmer’dan daha iyi kodlama yapabildiğini Twitter üzerinden paylaşmıştı.

Elon Musk ile DOGE’nin Kurucu Ortağı Arasında Gerginlik Devam Ediyor yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.