Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Dünya Kupası Şampiyonu Arjantin, Metaverse Projesiyle Anlaştı

  • Konbuyu başlatan Batuhan Dursun
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Batuhan Dursun

Misafir
Adsiz-Web-sitesi.jpg

Arjantin Futbol Federasyonu (AFA), Web3 taraftar etkileşimine yönelik adım atarak NFT tabanlı sanal emlak oyunu Upland ile ortaklık kuruyor. Anlaşma, AFA’nın taraftarlarına özel dijital koleksiyonlar ve çevrim içi olarak buluşacakları bir alan oluşturmayı planlıyor.

AFA Başkanı Claudio Fabian Tapia konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Arjantin Profesyonel Ligi, taraftar deneyimini iyileştirmek için yeni teknolojileri kullanma şansını uzun zamandır bekliyordu” dedi.

Yeni gelir kaynağı


Bu anlaşma ile birlikte teknolojide inovasyon sağlayan ve dijital ürünler üreten en iyi kişilerle iş birliği yaptığını söyleyen AFA Başkanı, “Böylece tüm katılımcı kulüpler için yeni bir gelir kaynağı oluşturulmuş olacak.” diye konuştu.

Oyunun 3 milyondan fazla kullanıcısı var


Gerçek dünyadaki yerlerle bağlantılı sanal arazilerin alınıp satılmasını içeren Upland oyununa 3 milyondan fazla kişi kaydoldu. Metaverse oyununu geliştiren girişim şirketi, Kasım 2021’de Animoca Brands liderliğindeki bir turda 18 milyon dolar elde etmişti. O dönemde şirketin değeri yaklaşık 300 milyon dolardı.

Son olarak haberlerimizi Web sitemizden, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Dünya Kupası Şampiyonu Arjantin, Metaverse Projesiyle Anlaştı yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.