Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Doğuş Teknoloji'den web3 adımı: Grubun yeni kripto cüzdanı D-Wallet

  • Konbuyu başlatan Tuğçe İçözü
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
T

Tuğçe İçözü

Misafir
Doğuş Teknoloji kripto cüzdan uygulaması D-Wallet'ı paylaştı. Çoklu zincir desteği sunan D-Wallet, markalardan yapılan alışverişler kapsamında cüzdan içerisinde biriken sadakat tokenlarının dijital bir değere dönüştürülerek kullanılabilmesini sağlayacak.

Şimdilik Doğuş Grubu’nun kullandığı D-Wallet, ilerleyen dönemde Doğuş Teknoloji müşterilerine de sunulmaya başlanacak. Şirketin LinkedIn'de bir gönderi üzerinden paylaştığı duyurunun tam metni şöyle:

Doğuş Grubu’nu Blockchain, Web 3, Metaverse ve NFT teknolojilerine adapte eden ve global esneklikte çoklu zincir desteği sunan kripto cüzdan uygulamamız D-Wallet ile güçlenmeye devam ediyoruz.

Doğuş Teknoloji tarafından kurumsal yapılara uygun, yüksek performans ve ölçeklenebilirlik sunan ve alt ağ yapısında geliştirilen Blockchain platformu ile alışveriş ve teşvik deneyimi Blockchain tabanlı bir sadakat ekosistemi olarak büyümeyi sürdürüyor.

D-Wallet, merkeziyetsiz ve bütünleşmiş yapı içerisine dahil olan, çeşitli yaşam tarzlarına uygun markalardan yapılacak alışverişlerin cüzdan içerisinde biriken sadakat tokenlarının dijital bir değere dönüştürülerek kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Şu an için Doğuş Grubu’nun deneyimlediği D-Wallet, Web 3 ve Blockchain teknolojilerine yönelik profesyonel çözüm arayışında olan kurumların yapı taşlarından biri olmaya hazırlanıyor.

Doğuş Teknoloji'nin ve Doğuş Grubu'nun attığı bu adım, ülkemizde Web3 teknolojilerinin markalar tarafından yaygınca benimsenmeye başlayacağının bir göstergesi. Önümüzdeki dönemde pek çok kurumsal marka, uygulamalarına blockchain destekli cüzdan alt yapısı ekleyerek bu adımı takip edebilir.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.