Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Dogecoin Bir Kişiye 30 Dakikada 1 Milyon Dolar Kazandırdı

  • Konbuyu başlatan Batuhan Dursun
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Batuhan Dursun

Misafir
Dogecoin Bir Kişiye 30 Dakikada 1 Milyon Dolar Kazandırdı

Bir kripto para trader’ı, Twitter logosunun Dogecoin logosuyla değiştirilmesini fırsat bilip harekete geçti. Trader, yaptığı işlemlerle 30 dakika içinde 1 milyon doların üzerinde para elde etti.

Bildiğimiz üzere Twitter’ın sahibi Elon Musk, sosyal medya platformunun web arayüzünde ‘kuş’ logosunu Dogecoin logosuyla değiştirmişti. Yapılan bu değişiklik, Dogecoin sevdalıları tarafından fark edilir edilmez piyasa hızlı bir gelişme yaşandı. Dogecoin fiyatı ise bir günde yüzde 30’tan fazla yükselme kaydetmişti. Böylelikle, DOGE’un fiyatının 0,10 dolar seviyesine ulaşması çok uzun sürmedi. Bu ralliyi fırsata çevirenler de oldu.

“Tree of Alpha” takma adıyla bilinen bir kripto trader’ı ralli sırasında yarım saat içinde 1 milyon doların üzerinde para elde etti.

Tree of Alpha, “Bu aslında benim bu yılki en büyük işlemim.” dedi.

Bizleri Websitemizden, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Kripto Bloğu telegram kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Dogecoin Bir Kişiye 30 Dakikada 1 Milyon Dolar Kazandırdı yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.